Skocz do zawartości

Nie dziala physx


Recommended Posts

Witam od wczoraj mam problem z physx.

Zorientowalem sie po 3dmark vantage cpu test 2.

Myslalem ze winne cpu ale w gpuz mam physx odznaczone.

System nawet zrobilem na swiezo,stery zainstalowane razem z physx i jest on wlaczony w panelu nvidia

Edytowane przez Camaro86
Link to post
Share on other sites
Physx nie dziala w niczym bo nagle go nie ma w karcie wedlug gpuz

 

Crossek chciał napisać, czy nie działa, bo W GRACH go nie ma. Cały czas ino opierasz się o benchmark i gpuz i nawet nie napisałeś, czy sprawdzałeś w grach, czy go faktycznie nie ma.

Dodatkowo mógłbyś napisać jakie to w ogóle gpu i jakie masz sterowniki gpu/physx zainstalowane.

Edytowane przez DreamerDream
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Kupilem karte miesiac temu po czym sprawdzilem w grach i z ciekawosci marki.

Bylo ok.

Wczoraj robilem defragmentacje c a pozniej odpalilem marka (wyprzedze ze nie spodziewalem jakiegos wyzszego wyniku bo wiem ze to nie ma wplywu)

Zdziwil mnie natomiast wynik gdyz mam 1500mniej niz na wymienionym gtx680.

Tj.

Gtx 980 wczesniej: 55000

Obecnie 42000

Na 680 bylo 43500.

 

Zrobilem formata myslalem ze napewno pomoze.Przeczytalem opisy poszczegolnych testow i dowiedzialem ze ten kulejacy test sprawdza fizyke.

Sprawdzilem gpuz ze nie ma tam ptaszka przy physx a nastepnie gry i testy physx.

Po nitce do klebka doszedlem do przyczyny czemu spadl wynik i ze physx nie ma we wszystkim

 

Ps te sterowniki zaczalem uzywac juz pod koniec posiadania gtx 680,gdyz na starszych prxy nfs payback wywalalo komunikat ze musze miec conajmniej 384 bodajze

Edytowane przez Camaro86
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...