Skocz do zawartości

Mysz o kształcie DeathAdder z cichą rolką.


Recommended Posts

Witam, od lat używam myszkę Razer Deathadder Respawn. Bardzo lubię jej kształt. Na przestrzeni lat wielokrotnie powracał mi w niej dwuklik lub psuł się długi klik przy przesuwaniu. Miałem też problemy z rolką, że robiła się luźna w poziomie i latała na boki. Czy jest do kupienia mysz o zbliżonym kształcie, bardziej trwałymi przyciskami i najlepiej cichą rolką? Miał ktoś doświadczenie z Razer DeathAdder Elite? Poprawili w niej jakość wykonania czy dalej taka sama patatajnia? Myślałem o Zowie EC1-A tylko w niej jest jeszcze głośniejsza rolka (przynajmniej po filmach tak wnioskuję). 

 

Jeszcze mam takie pytanie odnośnie przełączników w klawiaturach mechanicznych: czy jak są przełączniki MX Silent i MX Speed to czy któreś z nich mają krótszy skok czy tylko zmienia się w nich wysokość punktu aktywacji? Kupiłem sobie klawiaturę Razera z przełącznikami Green i denerwuje mnie jej głośność, szukam czegoś cichego i być może z krótszym skokiem. Może być linearny przełącznik.

Edytowane przez djgromo
Link to post
Share on other sites

ja bym na Twoim miejscu przetestował właśnie wspomnianego wcześniej Revenger S (taki mniejszy troche Deathadder)

 

co do klawki, to mx speed ma ciutkę krótszy skok, jak na mechanika jest dosyć cicha, biorąc pod uwagę, że o-ringami zminimalizujesz odgłos uderzania go o obudowę, do tego jeszcze Ci się zmniejszy skok, swoją drogą są imo najfajniejsze w użyciu przełączniki jak ktoś dużo gra. W PL łatwo dostępne masz kilka dostępnych klawek z MX Silverami Cougar attack x3 którą polecam z osobistego testowania, a tak to masz od Corsaira K70 rapidfire i MSI GK80 jeszcze.

 

ewentualnie ciche są Roemer-G, ale ich klik to jak taka mambranówka trochę (sprawdź sobie w jakimś stacjonarnym), ewentualnie QX2 od SS, czyli rebrand gateronów Red, fajne w kliku, zresztą Apex M750 to bardzo udany model

 

jak co to tu masz poglądowy spis klawek z przełącznikami http://www.test-gear.pl/dobor-klawiatury/spis-klawiatur-mechanicznych/

Edytowane przez ezzio
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...