Skocz do zawartości

Bezprzewodowa myszka do gier.


Recommended Posts

Witam Wszystkich!

 

Szukam bezprzewodowej myszki do Gier, FPS, GTA 5, Wiedźmin itp. oraz przeglądania neta. :)

Obecnie mam Logitech G400 ale chce zmienić na jakąś bezprzewodową, ponieważ peceta mam podłączonego pod TV.

Zastanawiam się czy warto czekać na g305, czy kupić to co jest na rynku g603 za 220zł.

G603 ma ponoć czasem schrzanioną fabrycznie rolkę i jest trochę cięższa, 113g z i baterią i 135g z dwoma. Z jedną baterią to nie jest jakaś duża różnica w porównaniu z moją G400 która waży 107g

Jeśli chodzi o sensor Hero to chyba spoko działa.

 

Wiec jaką mysz polecacie? Może być jakiś inny model lub producent, w cenie do 250zł.

Link to post
Share on other sites

G603 jest świetna jeśli mówimy o wireless myszkach do grania.

G305 w zasadzie nikt raczej z tego forum nie testował jeszcze więc ciężko o niej coś powiedzieć. Ma mieć jakieś nowsze technologie względem G603, ale czy to będzie robiło różnicę to nie wiem. Dodatkowo G305 raczej będzie trochę droższe niż zakładany budżet do 250zł.

 

Inny producent lub model to będzie imo jedynie przepłacanie lub (w przypadku tańszych opcji) kiepska jakość wykonania.

Link to post
Share on other sites

+6 g to sporo wbrew pozorom, niemniej jak nie przeszkadza Ci waga to z G603 będziesz zadowolony, G305 jest znacznie mniejsza od G400 wiec może Ci się dziwnei przestawić o ile w ogóle Ci przypasuje tak mała myszka

Link to post
Share on other sites

Dzięki chłopaki za pomoc, potrzebuje w sumie myszki na już wiec wybrałem g603. Właśnie G305 jest jakaś mała, a ja mam sporą dłoń.

Wiec chyba dobrze wybrałem, ostatnio nie gram tak dużo, to waga może nie będzie mi bardzo przeszkadzać.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...