Skocz do zawartości

Uwaga, ta strona używa Cookies
Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące Cookies w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.
Dowiedz się więcej    
Akceptuję
Zdjęcie

crash programów oraz gier, pomocy.

crash programy gry pomoc

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
1 odpowiedź w tym temacie

#1 Daleen

Daleen
  • Nowicjusz

• 1 postów

Napisano 08 czerwiec 2018 - 18:30

Witam,

Zacznę od przedstawienia specyfikacji swojego kompa

Grafika: NVidia GTX 1080ti 11gb RAM

Ram: 16 gb

Procesor: Intel Core i7-8700

Od jakiegoś czasu mam problem z różnego rodzaju aplikacjami (AutoCad, Photoshop) jak i grami bardziej jak i mniej wymagającymi. Chodzi o to, że po jakimś czasie mam tzw. "stop klatkę" po czym wyłącza mi grę. Sprawdziłem programem 3DMark jak to wygląda (podpowiedział mi to kumpel) no i wyskoczył mi błąd:

"Workload work failed with error message: eva::d3d11::rendering::scene_renderer::render(): draw_unshadowed_illumination_task for thread 0: File: device_context.cpp
Line: 515
Function: struct ID3D11CommandList *__cdecl eva::d3d11::deferred_device_context::do_finish_command_list(bool)

Expression: native()->FinishCommandList( restore_deferred_context_state, &result): DX11 call failed.

Device hung due to badly formed commands.
DXGI_ERROR_DEVICE_HUNG: ID3D11DeviceContext::FinishCommandList: "

Może ktoś mi pomóc? Komp jest niczego sobie, ale nie mogę z niego korzystać w pełni tak jak potrzebuję. Zauważyłem jedynie, że w menadżerze zadań przeciążenie procesora wynosi około 40%, następnie skacze do 100% i crashuje program/gre.

• 0

#2 jarrino

jarrino
  • Maniak

• 8164 postów
  • Miejscowość:Warszawa

Napisano 08 czerwiec 2018 - 22:16

Jaki masz system i czy są zainstalowane wszystkie aktualizacje ? Jakiego antywirusa używasz ?  Czy w czasie tych zdarzeń chodzą w tle jakieś włączone programy (np.gg itp)? Jaki masz zasilacz ? Zaglądnij do podglądu zdarzeń i skojarz czasowo powtarzające się błędy krytyczne i podaj ich opis. Wypróbuj inne (starsze) sterowniki graficzne. Zobacz jakie są podane na stronie producenta karty. Jaką masz płytę główną i czy jest wgrany najnowszy bios (nie beta) oraz inne aktualizacje sterowników płyty pod system ?

Użytkownik jarrino edytował ten post 08 czerwiec 2018 - 22:17

• 0

i7 4790K ; Ga Z87X-UD3H ; MSI 1070 Founders Edition ; Kingston 1600 16 GB ; Thermaltake Smart SE 630W

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: crash, programy, gry, pomoc

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych