Skocz do zawartości

Recommended Posts

Witam. Szukam taniego laptopa - tak do 1000-1200 zł. Laptop generalnie ma być uniwersalny. Głównie net, słuchanie muzyki, oglądanie filmów, poczta, podstawowe prace biurowe, czasami jakieś nie zbyt wymagające gry (głównie otwierane w przeglądarce), itp. Dla mnie najważniejsze by miał 4 GB RAMu, jak najwięcej pamięci i dobrą grafikę, jak na tą półkę cenową. Przeglądałam oferty i myślałam nad dwoma ofertami: Kiano SlimNote 15.2 lub HP Stream 14? Który z nich wybrać? A może macie jakieś inne propozycje? Z góry dziękuję za pomoc i rady. Pozdrawiam.

Link to post
Share on other sites

Nie kupuj jakiegoś dziadostwa z 32gb pamięci emmc ba na tym nawet windows ma problemy z aktualizacjami.

 

Na szybko:

https://www.euro.com.pl/laptopy-i-netbooki/hp-15-bs000nw-15-6-intel-celeron-n3060-4gb-ram-500gb-dysk-win10.bhtml

https://www.euro.com.pl/laptopy-i-netbooki/lenovo-ideapad-110-15ibr-15-6-intel-celeron-n3060-4gb-ram-1tb-dysk-win10.bhtml

 

Bez systemu znajdziesz coś lepszego.

Używki wchodzą w gra??? Może co po leasingowego z ssd i i3/i5

Link to post
Share on other sites

Tak jak kolega mówi, dobrze by było albo dopłacić trochę, albo wziąć poleasingowca. Sprzęty, które podałeś, po dwóch dniach wyrzucisz za okno ze złości. Tu się nawet system wiesza, w przeglądarce zapomnij o więcej niż jednej karcie, nawet nie myśl o puszczaniu np. muzyki w tle, gdy coś robisz, bo ci się jeszcze przegrzeje. A gry, nawet przeglądarkowe, to nie ma co myśleć na takim sprzęcie. Dobry, poleasingowy lapek z porządnym prockiem, a może nawet SSD (czasem się trafiają).

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...