Skocz do zawartości

Recommended Posts

budżet: 1400/maks 1500zl
gdzie zamierzasz dokonać zakupu: Obojętnie gdzie.
nowy czy używany: Nowy.
preferowany rozmiar wyświetlacza: też obojętne
preferowany system mobilny: Android.
do czego będziesz używać urządzenia: Internet, Facebook, Messenger, Snapchat, Instagram, Oglądanie filmów, 
najważniejsze wymagania: Płynność systemu, wytrzymałość oraz w miarę spoko bateria by wytrzymywala bez problemu od rana do wieczora normalne użytkowanie, nie pogardzę spoko aparatem

Ogólnie to przesiadam się z Xperii X compact, w której ''wylał'' mi się ekran.

Do tej pory najbardziej rozgladałem się za LG G6 a Samsungiem S7, ale wezmę pod uwagę również inne opcje.

Link to post
Share on other sites

Rozstrzygałbym tylko pomiędzy S7 a G6. Za G6 przemawia większy wyświetlacz, ma wyższej rozdzielczości aparat i jest to model nowszy. Co do S7 to tutaj wyświetlacz jest bezkonkurencyjny -  to sprawdzony, dobrej jakości SuperAmoled. Zdjęcia również prezentują się bardzo dobrze. Ostatecznie G6 może okazać się tańsza w zakupie - aktualnie jest wiele promocji w sklepach takich jak sferis/emag.

Link to post
Share on other sites

A jak wygląda sprawa ze wsparciem producenta? Chciałbym ten telefon mieć minimum 2/3 lata, w takiej sytuacji która opcja wydaje się być lepszą?


Witam, nastąpiła zmiana planów na telefon chce wydać maks 1000zł.

Zastanawiam się nad mi a1 i note 5 plus, która z tych opcji? Znalazłem jeszcze Note 5, warty dopłacenia 200zł?

Link to post
Share on other sites

Wydajnościowo A1 wypada lepiej ze względu na brak nakładek i czysty system, reszta na plus Note 5 bo ten model bardziej brałbym pod uwagę. Większy ekran bo 6 calowy, 6GB Ramu i zdecydowanie bardziej pojemna bateria 4000mAh. Poza tym to model o rok nowszy względem A1. 

W którym telefonie jest 6GB ram ?? 

 

@majkolaj ja na Twoim miejscu wziąłbym Note 5, jeśli tak duży telefon Ci nie przeszkadza.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...