Skocz do zawartości

Ładowarka do Akumulatorków 1.5v


Recommended Posts

Witam Wszystkich,

 

Poszukuję ładowarki do Akumulatorków AA 1.5v wykonanych w technologii cynkowo-manganowej konkretnie takich:

http://allegro.pl/akumulatorki-aa-r6-1-5v-ladowalne-1-5v-4szt-i7188578928.html?msg=Tw%C3%B3j+e-mail+zosta%C5%82+wys%C5%82any.&msgtoken=048a25b10f8bf5405c1e387864ffa85323220a1444b540a86acf77d00be2ff62

 

Nidzie na allegro nie mogę znaleźć tego typu ładowarki do takich baterii.

Link to post
Share on other sites

Chyba pierwszy raz widzę ładowalne ogniwa alkaliczne AA... Do tego dołóż 3000mAh, gdzie markowe NI-MH eneloop'y mają w okolicach 2000mAh i wiem, że to chiński syf, który trzeba omijać z daleka.

 

//edit: komentarz jednego z kupujących:

"akumulatorki niby 3000 i 1.5V a naprawdę kiepskiej jakości jeden wylał się po pierwszym ładowaniu, a reszta to porażka jeśli chodzi o długość działania( kolejka dziecięca) 20 min. jazdy i koniec... ehhh szkoda kasy."

 

 

PS. Popraw link bo czytających informuje, że e-mail został wysłany ;).

Edytowane przez RalfNwn
Link to post
Share on other sites

Ten komentarz pojawił się całkiem niedawno. Wcześniej dużo sprzedanych baterii i sporo pozytywnych opinii.

No ale prawdę mówiąc nie zagłębiałem się, w jakiej technologi są wyprodukowane te baterie.

Wcześniej miałem, pure tech tez 1.5v ale to chyba były w normalnej technologi.

Tylko nie dawno mi się w padzie rozlały...

 

Sprzedawca pisał że do ładowania tych akumulatorków potrzebna jest tak ładowarka, Kentli model: CHU4

i że niedługo będzie miał w sprzedaży dostępny zamiennik.

Podejrzewa że nie tylko ja mam problem z ładowanie tych baterii, i inni też poszukują ładowarki do nich.

Pech chciał że kupiłem od razu 8 sztuk.

Link to post
Share on other sites
  • 1 miesiąc temu...

Ogolnie Alkaliczne ładowane to sredni deal i maja mało cykli ładowania(góra 50 zwykle jest to koło 20 cykli) ni-mh, ni-cd beda lepsze szczegolnie te nowe o niskim samoistnym rozładowaniu

Edytowane przez Balrogos
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...