Skocz do zawartości

Recommended Posts

Witam, wymieniłem ostatnio płyte główną z procesorem oraz koscią ram, ze starego zestawu został mi dysk, karta graficzna oraz zasilacz. 

Po podłączeniu wszystkiego (na 100% dobrze) nie raz taką czynność wykonywałem :P

Po uruchomieniu komputera z początku był problem z formatowaniem dysku, w momenu rozruchu USB wyskakiwał blue screen, stwierdziłem, ze wejde w bios i wezme "domyślne ustawienia" od momentu wybrania tej opcji, komputer sie uruchamia i jest ciągle ten sam obraz "dodam zdjecie w załączniku" Nie moge nic z tym zrobić przy próbie uruchomienia BIOSa, pisze na dole, ze uruchamia go ale jednak nie wchodzi do niego, i co kilka sekund restartuje go. Gdy zostawie komputer cały czas tak włączonego nie raz następuje dobrowolne wyłączenie go po chwili znowu sam startuje. Obawiam się, ze w jakiś sposób poprzez "wybranie domyslnych ustawien" mogło coś zepsuć, nie wiem. Probówałem wyjęcie baterii na 30min, clr CMOS. Podłączenie pod zintegrowana grafike, wyjęcie dysków, zmiana slotu RAM, nic nie pomaga. Zestaw kupiłem świerzo, więc troszke szkoda, żeby płyta padła bo pod sock 1156 nie są zbyt tanie :/ Bardzo bym był wdzięczny jakby ktoś był w stanie pomoc, o to dokładne podespoły:

 

GA-H55M-D2H + i3 540

Ram HyperX 4GB DDR3 1333mhz cl9

 

PS. Narazie wróciłem do starego zestawu Q6600, ale bardzo bym chciał jednak rozwiązać ten problem. Nie wiem co mogło się stać.. Ale bardzo licze na waszą pomoc :) Pozdrawiam!

 

problem.jpg

 

 

Link to post
Share on other sites

Nie mam pojęcia w sumie wrócę z pracy to sprawdzę ta kość. Co do ram raczej nie mam od kogo pożyczyć :/ Pod USB mysz i klawiature

Ta płyta ma coś takiego jak dual bios. Nie wiem na jakiej zasadzie to działa jeżeli może to w czymś pomoc

@olo163 sprawdzałem na Internecie. Wlutowany bios :/

Edytowane przez Patrykovsky94
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...