Skocz do zawartości

Uwaga, ta strona używa Cookies
Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące Cookies w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.
Dowiedz się więcej    
Akceptuję
Zdjęcie

Pytanie techniczne - ustawienia odświeżania AOC G2260VWQ6

AOC 75Hz

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2 odpowiedzi w tym temacie

#1 public enemy

public enemy
  • Amator

• 34 postów

Napisano 03 czerwiec 2018 - 19:03

Witajcie koledzy.

Szybkie pytanko techniczne. Jestem posiadaczem monitora AOC G2260VMQ6, którego cechą jest odświeżanie 75HZ. Jednakże w panelu nVidii maksymalną częstotliwością jest 60Hz.

Czy istnieje możliwość przełączenia z 60Hz na 75HZ na stałe?

System Windows 7 64b

• 0

#2 vezovi

vezovi
  • Nowicjusz

• 10 postów

Napisano 04 czerwiec 2018 - 17:31

Tylko przy podłączeniu kablem Display Port

• 0

#3 MESSER

MESSER
  • Nałogowiec

• 1986 postów

Napisano 05 czerwiec 2018 - 18:28

Zależy jaka jest karta graficzna ( jaka wersja jest wyjścia DP/HDMI) i jaki kabel.

NP na mojej karcie i monitorze z rozdzielczością 2560x1440 po HDMI mogę ustawić max 120 Hz, na DP max 144 Hz, więc do mojej karty gdybym podłączył wspomniany monitor 1920x1080 bez trudu uzyskał bym 75 Hz.144 Hz

Co do ustawień odświeżania monitora podaje jak to ustawić pod systemem Windows 10:

Klawisz Windows>"trybik"( tuż nad przyciskiem wyłączenia w menu Sart)>w nowym oknie System i wyświetlacz>na zakładce Ekran na dole jest link Wyświetl właściwości karty> nowe okienko Właściwości XX( nazwa monitora) i XX (nazwa karty graficznej)> zakładka monitor, i tam powinna być możliwość wybrania 75 Hz dla Twojego modelu monitora.

EDIT

Użytkownik MESSER edytował ten post 05 czerwiec 2018 - 20:03

• 0

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: AOC, 75Hz

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych