Skocz do zawartości

Recommended Posts

Witam, otóż na szybko założyłem konto na tym portalu abyście pomogli mi w rozwiązaniu problemu jakim jest zacinanie się co 2 sekundy dosłownie na ułamek sekundy filmów na youtube. Nie wiem z jakiego powodu laptopa mam dobrego jest i7 gtx 850M i 8gb ram. Nigdy nie miałem takiego problemu, Flasha odinstalowałem, domyślny odtwarzacz HTML5. Naprawdę byłbym wdzięczny gdybyście pomogli mi rozwiązać ten problem, ponieważ to tak działa na nerwy te zacinanie się, że z youtube niestety nie da się korzystać. Dodam jeszcze, że jak podłącze słuchawki to nie ma żadnych zacięć.

Edytowane przez daropawel5
Link to post
Share on other sites

Wszystko zaktualizowane w systemie (jaki?) i w laptopie ?

 

Windows update mam cały zaktualizowany, chyba, że mam coś zaktualizować z menedżera zadań?

 

System: Windows 10 Home 64 bitowy. Chyba, żeby zaktualizować wersję systemu windows takim programem?

 

https://www.dobreprogramy.pl/Asystent-aktualizacji-do-systemu-Windows-10,Program,Windows,80314.html

 

Ale wydaje mi się, że lepiej poczekać na oficjalną aktualizację od producenta, bo to może popsuć komputer.

Edytowane przez daropawel5
Link to post
Share on other sites

Napisz proszę jaka jest szybkość internetu. Czy jest on bezprzewodowy czy na kablu ? Nic w tle się nie pobiera ? jakieś aktualizacje, cokolwiek ?

Ping 24, Pobieranie 45, Przesyłanie 5 Vectra, Kabel podłączony, nic w tle nie ma, nawet jakby było jak wcześniej miałem to nic się nie powinno zacinać bo było wszystko normalnie zawsze. Nie nic się nie pobiera w tle

Ciekawy problem prawda

Ale na słuchawkach wszystko działa jak należy 

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...