Skocz do zawartości

Action nie nagrywa Wolfensteina 2


Gość
Idź do rozwiązania Problem ogarnięty przez MiK,

Recommended Posts

Witam jak w temacie action zupełnie tej gry nie widzi gdy włączam przechwycenie pulpitu tak samo ikonka znika po włączenie gry co robić? shadow play nagrywa znowu tylko cutscenki w grze, gdy jestem w menu i wcisnę alt+F9 ikonka zielona mi się nie pokazuje( ale wtedy chociaż się nagrywa czarny ekran) tylko nagrywa obraz wtedy kiedy pokazuję się zielona ikonka co robić? Nie możliwe żeby oba programy tego nie widziały musi być jakiś błąd gry?

Link to post
Share on other sites

Wolf 2 działa tylko na opengl i vulkan. To może być problem. Spróbuj przestawić na któryś z tych dwóch.

ale co przestawić i gdzie? we właściwościach karty czy action?

Edytowane przez Gość
Link to post
Share on other sites

Nie wiem dokładnie czy to jest problemem. Ale ta gra korzysta nie z DX11 czy 12, ale vulkana właśnie. To może być problem. 

wyłączyłem motion blur i i experience się nagrywa tylko czemu nie chcę actionem ? zapraszam na kanał

Link to post
Share on other sites

Jeśli chcesz nagrywać grę, to możesz przecież wykorzystać narzędzia oferowane przez producentów kart graficznych. W przypadku AMD jest to ReLive, a nVidii ShadowPlay. W tym wypadku powinno pomóc w sprawie Wolfa.

no napisałem żę expierence mi też nie działał action jest lepszy bo ma więcej opcji

Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...