Skocz do zawartości

Karta do I5 4690K


Recommended Posts

Witam, zastanawiam się nad modernizacją komputera. Mam: I5 4690K, ASRock Z97 Killer, 16GB RAM i GTX 770. Planuje wydać coś koło tysiąca. Do tego procesora warto kupować 1060? Czy lepiej poczekać na nową generacje i nabyć coś innego? Dużo się działo przez ostanie miesiąca na rynku z tymi kartami/ ich cenami i nie wiem co już ile jest naprawdę warte :). Proszę o pomoc, pozdrawiam. 

Link to post
Share on other sites

GTX 1060 6GB idealny wybór do tej konfiguracji.

 

"GTX 1060 6GB:

 

- Palit super lub "zwykły" jetstream lub Gainward Phoenix,

- EVGA SSC lub FTW (ewentualnie SC tą z jednym wentylatorem + program evga precision i wentylator w tryb quiet),

- Msi gaming,

- Asus Strix,

- Gigabyte AORUS lub Xtreme

- ZOTAC AMP

 

Wszystkie mają ciche chłodzenia oraz minimum 3 lata gwarancji.

 

Po prostu kup najtańszą z najdłuższą gwarancją jaką znajdziesz."

Edytowane przez Pankracy666
Link to post
Share on other sites
  • 6 miesięcy temu...

Witam, wstrzymałem się z zakupem i teraz ponownie wgłębiam się w temat. Myślałem nad wymianą całej podstawki na 2600, ale to już za duże koszta wliczając MOBO i RAMy. Gram w nowe gry jak AC:Odyssey, Far Cry 5, BF 5 i chciałbym jeszcze dokupić tylko kartę, póki procesor daje radę. Do 1000zł obecnie najlepiej kupić tą RX580? Szukam jakiś używek i stoją w fajnych cenach, nie zależy mi na nowej. :)

Link to post
Share on other sites

Monitor LG FHD 22MP55HQ-P. Możliwa wymiana na jakiś 24 calowy, np. LG 24MP59G-P lub Monitor AOC G2460VQ6. Procesor podkręcony do 4.2, chłodzenie Fortis 3. Przy wymianie pasty będę kręcił do 4.5 :).

Edytowane przez szymeg
Link to post
Share on other sites
  • 9 miesięcy temu...

Jaka rozdzielczość? Jeżeli FHD to niestety bez OC ten procesor w bardzo wielu tytułach będzie wąskim gardłem w zestawie z taką kartą jak 2060/2060S. Rozsądny max do niego na dłuższą metę to rx580/1060. RX'a kupisz na dzień dzisiejszy za parę setek, więc jak nie zamierzasz w najbliższej przyszłości zmieniać platformy to pod FHD bym się w 2060 nie pchał.

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...