Skocz do zawartości

PS3 - gry cyfrowe, czy da sie sprzedac


Recommended Posts

Witam,

 

Kupilem ostatnio PS4 i stwierdzilem, ze sprzedam obecna PS3, bo 2 konsole nie pasuja na meblach, no i trzeba przelacznik HDMI trzymac na wierzchu, co psuje wystroj.

 

I sie zaczelo.

Okazalo sie, ze syn ma wiele gier na PS3 kupionych w postaci cyfrowej, czyli kupionych przez sklep PlayStation i sciagnietych przez siec. Zgodnie z tym, co mi sie obilo przez uszy w miedzyczasie, takie gry nie sa grami posiadanymi przeze mnie na wlasnosc, tylko zwyklymi prawami do grania. Niby roznica zadna, ale... chcialem sprzedac PS3 i jak mam teraz posprzedawac te "prawa" ? Przeciez tam bylo wlozone kupe pieniedzy - gry, dodatki, ulepszenia... jakos srednio mnie interesuje, zeby to wszystko tracic i sprzedac wszystko w cenie jedynie konsoli.

 

Pytanie - czy mozna sprzedac jakos te wszystkie gry w calosci ?

 

Widzialem jakies strony, gdzie handluje sie kontami do PSN, ale.... no wlasnie. Sony moze takie konto zablokowac, byc moze nawet da bana na PS3, ktore bylo przypisane do konta PSN ? Nie znam sie na tym, wiec prosze o jakies wyjasnienia - jesli ktos zna temat. Prosze nie dywagowac, taka mala prosba - wole sprawdzona wiedze, niz gadania o przypuszczeniach.

 

Czy moze ewentualnie sprobowac sprzedac PS3 razem w komplecie z kontem PSN ? TO by chyba bylo najlepsze ze wzgledu na najmniejsze prawdopodobienstwo jakiegokolwiek bana - czy sie myle ?

 

Jakie strony do teh=go sie nadaja, zeby nie wpasc w kanal ?

 

Na PS4 uzywam juz innego konta PSN, wiec moge spokojnie to stare oddac.

 

Dzieki za wszelkie (potwierdzone) info.

 

 

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...