Skocz do zawartości

Uwaga, ta strona używa Cookies
Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące Cookies w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.
Dowiedz się więcej    
Akceptuję
Zdjęcie

Zakup Playstation 3 slim + move - sens?

playstation ps3 konsole playstation move ps3 move

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
Brak odpowiedzi do tego tematu

#1 wid3l3c

wid3l3c
  • Amator

• 52 postów
  • Miejscowość:Warszawa

Napisano 01 czerwiec 2018 - 07:59

Siemanko.

Szanowni Koledzy i Koleżanki...

Potrzebuję Waszej podpowiedzi w kwestii zakupu wspomnianej konsoli z rynku wtórnego.

Czy to w ogóle ma sens?

Nie mam bardzo gdzie się zwrócić, bo nie mam kont na xxxx forach.

Stało się to czego wypierałem się całe życie - nigdy konsoli, jako pokarmu dla każuali.

Niestety pod wieczór, po całym dniu, dziecko uspane, żona udobruchana :D nieco z siłami gorzej i chciałoby się spokojnie poleżeć na łóżku i jakoś rozerwać, choćby również z żoną, do tego ten cały system "Move" mnie bardzo ciekawi.

Na kompie to tylko CS i czasami Fortnite i wcześniej epizod z GTA V online, do reszty już czuję się po prostu wypalony.

Ktoś mógłby coś podpowiedzieć na co zwrócić uwagę, czego się wystrzegać?

Jakieś fajne tytuły?

Osobiście bardzo chciałbym ograć wszelakie Finale, i zawsze sobie powtarzałem że chciałbym móc zagrać w nie wszystkie - poza wersjami PC.

Raczej o kompatybilności wstecz PS2 mogę zapomnieć, bo szukałbym wersji Slim.

Inna sprawa to koszt, jak PS4 to tylko pro, ale na to szkoda mi pieniążków, "trójkę" można kupić i za kilka stówek.

Plus konsolę mógłbym zabrać zawsze ze sobą :D

Dzięki!

Użytkownik wid3l3c edytował ten post 01 czerwiec 2018 - 08:03

• 0

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: playstation, ps3, konsole, playstation move, ps3 move

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych