Skocz do zawartości

Recommended Posts

czesc, przymierzam sie do zakupu dwoch telefonow - iphona 6s plus lub 7 plus oraz 6 lub 6s (wszystko w zaleznosci od cen). dlugo nie siedze w temacie telefonow i chcialbym sie Was spytac gdzie najtaniej udaloby mi sie je kupic. wiem ze moge sam poszukac, ale raczej nie znam tylu stron co Wy. Chcialbym zeby to byl sprawdzony sklep, wiec allegro czy olx z gory odpadaja. moglibyscie mi pomoc? :) z gory dzieki 

Link to post
Share on other sites

Jednak myślę,że to nie jest dużo pracy. Skąd my możemy wiedzieć,gdzie najtaniej ? Możemy szukać na ceneo itp. ale myślę,że ty też to możesz zrobić. Dostęp do tych informacji mamy zupełnie taki sam...

Link to post
Share on other sites

To tylko Ceneo. Wybierasz znane Ci sklepy i to cała filozofia. Innej opcji na tańszy telefon z polskiej dystrybucji nie ma jeśli nie chcesz się bawić w allegro/olx. Możesz jeszcze popytać w lokalnych punktach sprzedażowych/serwisowych z autoryzacją Apple (chociaż cudów cenowych się nie spodziewaj). 

Link to post
Share on other sites

Cenowo najtaniej wypadnie prawdopodobnie allegro ale i największe ryzyko ze coś pójdzie nie tak. Sprawdziłbym ceneo w poszukiwaniu najtańszej oferty + opinie o konkretnym sklepie jeżeli już się zdecydujesz na zakup. Poza tym sprawdź oferty takich sklepów jak kompureronik/sferis itd. które istnieją od lat i od dawno zajmują się dystrybucją sprzętu - zarówno na www jak i stacjonarnie. 

Link to post
Share on other sites
  • 10 miesięcy temu...

Najlepiej wejść na Ceneo i tam popatrzeć gdzie wychodzi najtaniej i jakie są oferty ;) np. mi pokazało, jak kupowałem Honora 10, że najtaniej go dostanę w Smart Media 24 i tam też zakupiłem :D wszystko zgodne z zamówieniem, żadnych zastrzeżeń i całkiem fajny asortyment mają 

Link to post
Share on other sites
  • 1 miesiąc temu...
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...