Skocz do zawartości

Materiały reklamowe


Recommended Posts

Stronę internetową bym polecał założyć na portalu squarespace.com, płacisz 120 dolarów na rok, masz w tym darmową domenę, obsługę 24/7, wszystko super działa, sam korzystałem z ich usług i byłem mega zadowolony. Dużo szablonów do wyboru, łatwa edycja więc sam sobie to wszystko ogarniesz. Jest darmowy trial na 14 dni w celu przetestowania. Możesz dostać 10% zniżki dostać przy użyciu kodów od niektórych youtuberów. Podobną ofertę masz na wix.pl ale nie miałem z tym portalem styczności więc nie będę polecał na oślep. 

 

Logo - zależy od firmy, za identyfikację wizualną (logo, wizytówki, inne pierdoły) od paru stówek do ponad tysiaka byś musiał zabulić. Lepiej wydać te pieniądze i niech to będzie porządnie zrobione. Jak dostajesz dofinansowanie to musisz się z tego wszystkiego rozliczyć więc zlecenie tego "studenciakom" odpada - nie dostaniesz faktury. 

Link to post
Share on other sites
  • 2 miesiące temu...

Myślę, że bardziej opłaca zwrócić się z tym do profesjonalistów. Są to osoby, które mają już staż i konkretną wiedzę o marketingu, wiedzą w jakim kierunku iść, by odpowiednio wypromować produkt czy całą firmę. Nazwa marki, logo, strona internetowa i nie można  też zapomnieć o wizerunku optycznym. Posłużę się własnym przykładem, gdy otwierałam stoisko handlowe i nie miałam pojęcia od czego zacząć. I wtedy wykonanie zleciłam profesjonalistom, a konkretnie firmie W życiu bym nie zaprojektowała ani nie wykonała takiego stoiska jak zrobiła to ekipa zawodowców. Korzystajmy z każdej możliwości promowania marki, bo naprawdę opłaca się. 

Link to post
Share on other sites
  • 5 miesięcy temu...

Kiedyś miałem podobny problem, zwróciłem się wtedy do lokalnej drukarni, gdzie drukowałem jakieś tam papiery. Zaproponowali mi zrobienie projektów graficznych za darmo jeśli zlecę u nich druk wszystkich materiałów: ulotki, wizytówki,. Zgodziłem się, bo to był dobry układ :) Mają dobrego grafika i jestem w 100% zadowolony z tej transakcji. 

Edytowane przez adivxv
Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...