Skocz do zawartości

Uwaga, ta strona używa Cookies
Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące Cookies w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.
Dowiedz się więcej    
Akceptuję
Zdjęcie

TV 55" do 3000zł

tv smart 3000 55 PS4 sport

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
Brak odpowiedzi do tego tematu

#1 grzegi27

grzegi27
  • Nowicjusz

• 24 postów

Napisano 28 maj 2018 - 17:05

Witam

Mam zamiar kupić telewizor z racji nadchodzących mistrzostw świata. Szukam czegoś w rozmiarze 55". Będzie użytkowany do oglądania sportu (piłka nożna, F1), grania na PS4, rzadziej do seriali i filmów. YouTube też na pewno raz na jakiś czas odpalę, ale priorytety to sport i PS4. Oglądał będę przez jakąś platformę streamingową, prawdopodobnie player.pl. Pewnie założę w przyszłości telewizję w domu, ale czekam z podpisywaniem jakiejkolwiek umowy na rozdanie praw do lig piłkarskich, które mnie interesują.

W MediaExpert bardzo polecano mi TCL 55C7026, podobno nie ma nic lepszego do 3500zł, ale nie znam kompletnie tego producenta więc mam wątpliwości.

Na innym forum dwie osoby pisały o Philipsie 55PUS7303. Wydaje się fajnym rozwiązaniem, ale po przeczytaniu innych wątków doszedłem do wniosku, że radzenie się na tym forum chyba nie jest najlepszym pomysłem. Wiele osób kwestionowało tamtejszego "eksperta", chyba nawet u was czytałem o nim niezbyt pochlebne opinie. Jednak Android jest dla mnie bardzo dużym plusem, więc ten TV stoi u mnie na pole position.

Wcześniej skłaniałem się ku Samsungowi UE55MU6452. Jest tańszy i mam sentyment do tej marki, ale z kolei facet od TCLa bardzo mi tego producenta odradzał.

W obwodzie jest też Sony KD-55XE7096.

Przez przesadne szperanie po forach i stronach z recenzjami sam zrobiłem sobie ból głowy. Do tego nie mam ani wiedzy ani doświadczenia w temacie bo sam nigdy telewizora nie kupowałem. Mam nadzieje, że coś doradzicie. Nie musi to być nawet nic z zaproponowanych przeze mnie opcji. Chodzi tylko o to żeby zmieścić się w budżecie i żeby jak najlepiej spełnił moje potrzeby.

Z góry dzięki za pomoc i przepraszam, że tak mnie poniosło z ilością znaków.

• 0

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: tv, smart, 3000, 55, PS4, sport

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych