Skocz do zawartości

Recommended Posts

Witam.
Szukam słuchawek bezprzewodowych do 1000zł, wybór jest spory i dlatego proszę Was o pomoc. 
Słuchawki mają być przeznaczone w 99% do słuchania muzyki. Jeśli chodzi o gatunek to trudno określić: rock, metal, indie, akustyczna, klasyka, czasami trochę folku, elektronicznej i rapu.
Muzyka będzie głównie odtwarzana z telefonu Sony Xperia X.
Z góry dziękuję za wszelką pomoc  :)

Link to post
Share on other sites

Bose Quietcomfort 25. Kompaktowe, ultra wygodne, dobrze izolują od otoczenia, ucho się nie poci, szeroka scena, fajne niskie tony.

 

Oczywiście w tej cenie jest milion lepszych dźwiękowo na kablu, ale jeśli chodzi o "comfort" to Bose to jest mistrzostwo. 

Link to post
Share on other sites
Bose Quietcomfort 25. Kompaktowe, ultra wygodne, dobrze izolują od otoczenia, ucho się nie poci, szeroka scena, fajne niskie tony.

 

Oczywiście w tej cenie jest milion lepszych dźwiękowo na kablu, ale jeśli chodzi o "comfort" to Bose to jest mistrzostwo.

Warto jednak przymierzyć bo w wypadku bose (nie tylko zresztą) z tym komfortem to można się bardzo zawieść. Dźwiękowo zresztą bez kabla też jest trochę lepszych słuchawek. Akurat nie porównywałem 25 ale 35 i z paru innych hiciorów w tej cenie moim zdaniem grały najsłabiej choć córce spasily idealnie.

 

Edytowane przez anemus
Link to post
Share on other sites

Audio-Technica podobno ma fajne słuchawki, ale nie miałem okazji testować. Sony z bluetooth używałem MDR-XB950BT i szału na mnie nie zrobiły tak jak kilka modeli od Bose. A nie ma sensu polecać czegoś czego się nie testowało :). Musisz poczytać recenzje, porównania, sporo tego w necie. 

Link to post
Share on other sites
  • 1 rok później...

Do gier sieciowych słuchawki BT słabo się nadają - trochę sytuację ratuje APTX LL, ale nie ma to jak kabel. Jednak dla gier single player i nie FPS da się grać, ale trzeba szukać słuchawek z niewielkim opóźnieniem. Z takich do 300 zł mogę polecić Shennheizer HD4.40BT.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...