Skocz do zawartości

Apple iPhone 4S 16GB BIAŁY, Ringke Fusion XIAOMI MI5 2 SZTUKI ETUI CASE


Recommended Posts

Witam. 

Na sprzedaż mam telefon 

Apple iPhone 4S 16GB w kolorze białym.

Telefon zakupiony jako nowy w jednym ze sklepów Allegro, używany przez starszą kobietę przez około pół roku, jednak większy telefon z systemem Android okazał się dla niej łatwiejszy w obsłudze stąd ten sprzedaje.

Telefon niemal W STANIE IDEALNYM od początku założone grube szkło hartowane i noszony w porządnym skórzanym pokrowcu z klapką widocznym na zdjęciach. Dodatkowo gumowe przezroczyste etui i wszystko inne co na zdjęciach, to jest: oryginalne opakowanie, ładowarka, nieużywane słuchawki, bolec do wyciągania tacki karty SIM i dokumentacja z dowodem zakupu.

Smartfon nie jest w żaden sposób zablokowany i działa w każdej sieci.

BRAK BLOKADY SIM

225zł

DARMOWA WYSYŁKA

https://allegro.pl/apple-iphone-4s-16gb-bialy-ideal-pokrowiec-szklo-i7361840069.html

 

 

 

Ringke Fusion XIAOMI MI5 

WERSJA CLEAR całe przezroczyste

 

Etui kupione na zapas do mojego ówczesnego telefonu.

Telefon sprzedany, etui zostało więc tez chce je sprzedać.

Nowe, nieotwierane. 

Jako były użytkownik Xiaomi Mi5 mogę je z czystym sumieniem polecić, jedno z najlepszych ochraniaczy na ten telefon.

25zł 

DARMOWA WYSYŁKA

https://allegro.pl/ringke-fusion-xiaomi-mi5-wersja-clear-etui-case-i7361880165.html#thumb/2

Edytowane przez TRACZKOLWIEK
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...