Skocz do zawartości

Karta graficzna do 1500 zł


Recommended Posts

Tylko, że CS:GO to nie jest jakoś bardzo wymagająca gra z tego co wiem. Mi to nie przeszkadza, skoro i tak mam słuchawki jak gram. Z czasem się pewnie przyzwyczaję, ale skok ze zintegrowanej jak dedykowaną jest odczuwalny. Dzisiaj może jeszcze coś pokombinuję w software ;)

Link to post
Share on other sites

Zdam wrażenia że swojego zakupu.

Jednak zdecydowałem się na Asus ROG Strix RX 570 4GB, bo był za 999zł w promocji w xkom i jestem z tego zakupu bardzo zadowolony. W życiu nie kupię już karty bez adaptive sync, FreeSync robi robotę. Dodatkowo okazało się że działa on na zakresie 40-75 Hz.

Co do konkretnego modelu - Wiedźmin 3 nie spada poniżej 50 klatek na sekundę, najczęściej okolice 55. Wszystko na ultra, 1080p tylko hairworks wyłączone, temperatura około 70 stopni.

Oprócz tego grałem w Rocket League i Overwatch, tam oczywiście wszystko bez problemu można ustawić na full.

 

Karta współpracuje z ryzenem 2600 na płycie MSI b350 pcmate, do tego ram 3000MHz od Goodram.

 

Polecam.

Link to post
Share on other sites

Póki co myślę o wymianie zasilacza. Kupiłem używaną obudowę beQuiet Pure Base 600 z zamontowanym już zasilaczem Corsair VS 550W. Głośność obudowy jest w porządku, ale zasilacz jest wg. mnie dziwnie głośny.

Myślę nad wymianą na SeaSonic Focus Plus Gold 550W (SSR-550FX), myślicie, że to będzie dobry wybór? Zależy mi, żeby zwłaszcza podczas "oglądania pulpitu" był bezgłośny, a ma on tryb półpasywny.

 

Drugi do wymiany będzie cooler CPU, bo też wydaje mi się dziwnie głośny. Używam stockowego chłodzenia dołączonego do Ryzena 2600 (Wrath Spire), ale tu jeszcze nie orientowałem się w co zainwestować.

Link to post
Share on other sites

Pytanie o budżet jeszcze pozostaje, bo akurat naprawdę dobre AC, tyle że używane, da się dostać w naprawdę śmiesznych pieniądzach (np http://forum.benchmark.pl/topic/264760-be-quiet-dark-rock-3/ który na allegro kosztuje prawie 100 pln więcej - a przystawke do AM4 BQ wysyłał swego czasu za darmo).

Edytowane przez Rebelmind
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...