Skocz do zawartości

OKI C332 - karta resetująca z dolummarket.com / wieczny chip


Recommended Posts

Drodzy Forumowicze,

 

Poszukuję karty resetującej lub wiecznego chipu do drukarki OKI C332 (C332dn - na obudowie widnieje C332, ale sprzedawca urządzenia wskazywał, że to model C332dn). Moja drukarka ma następujące parametry:

Serial No. AK78030528

CU Version C5.05

PU Version 00.00.18

NIC Program Version 00.12.

 

Mam tonery-zamienniki dedykowane do OKI C301 C301DN C321 C321DN MC332DN MC342DN, ale ich chipy nie współpracują z moją drukarką OKI C332 (C332dn).

 

Po zamontowaniu tonera - przykładowo kolor magenta - pojawia się błąd:

SERVICE CALL 

231: ERROR 08.

 

Gdy zakleiłem taśmą przezroczystą chip z zamiennika to drukarka działała przez pewien czas i prawidłowo drukowała. Niestety, gdy licznik drukarki doszedł do poziomu 0%, nie jest możliwe dalsze drukowanie, a po usunięciu taśmy przezroczystej z chipa pojawia się powyższy błąd.

 

Widziałem karty resetujące na 


 

Idealnie byłoby, gdybym zamontował kartę resetującą zarówno licznik tonerów, jak i licznik bębna.

 

Na tureckim DolumMarket mają:

 

Oki C332 Sonsuz Toner Drum Reset Chip Çip


 

OKI C332/C332DNW RESET Sonsuz Toner Drum Reset Chip Çip


 

OKI C332/C332DNW Sonsuz Toner Drum Reset Chip Çip


 

Oki C332DN C332 Sonsuz Toner Drum Reset Chip Çip


 

Mam wątpliwość, którą kartę powinienem zakupić, aby była kompatybilna z moją drukarką, a dolummarket nie odpisuje na wiadomości :-(

 

Czy ktoś z Was robił zakupy na dolummarket.com?

 

Którą Waszym zdaniem kartę powinienem zakupić?

 

Najchętniej kupiłbym ją w Polsce, ale mimo wysłania wielu zapytań nikt tego nie ma w ofercie. Kilka tygodni temu widziałem archiwalne ogłoszenie na olx, że ktoś z bodaj Rzeszowa sprzedawał na olx te karty, ale teraz już Google nie podsuwa w wynikach wyszukiwania tego ogłoszenia.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...