Skocz do zawartości

Wymiana pasty przewodzącej w PS4 Pro - gdzie na śląsku ?


Recommended Posts

Osobiście nie przerabiałem PS4 Pro ale wygląda na raczej prostą operację także w zasadzie każdy serwis komputerowy czy ktoś kto ogarnia temat czyszczenia/wymiany past/termopadów z laptopów, powinien sobie z tym tematem poradzić bez problemu. Można wrzucić Grizzliego Conductaunt (ewentualnie dodatkowo wymienić pady) i powinno być wyraźnie lepiej.

 

PS. Zapewne zdajesz sobie sprawę, że taka wymiana wiąże się z utratą gwarancji?

Link to post
Share on other sites

Osobiście nie przerabiałem PS4 Pro ale wygląda na raczej prostą operację także w zasadzie każdy serwis komputerowy czy ktoś kto ogarnia temat czyszczenia/wymiany past/termopadów z laptopów, powinien sobie z tym tematem poradzić bez problemu. Można wrzucić Grizzliego Conductaunt (ewentualnie dodatkowo wymienić pady) i powinno być wyraźnie lepiej.

 

PS. Zapewne zdajesz sobie sprawę, że taka wymiana wiąże się z utratą gwarancji?

 

Oo kolega z Częstochowy widzę ;) W zasadzie myślałem nawet, żeby to samemu zrobić, ale wydaje mi się, że nie mam odpowiednich narzędzi, że tam jakiś gwiazdkowy śrubokręt potrzebny ale może się mylę. Nie mam ani termopadów ani pasty więc tak czy siak na jakiś wydatek muszę liczyć. Jeśli nikogo zaufanego w pobliżu nie znajdę to pewnie sam to zrobię, ale raczej na pewno nie na Conductauncie .. prędzej już na Kryonaucie, bo nie wiem jak w dłuższej perspektywie by się tak agresywna pasta zachowywała.

 

PS konsola jest kupiona jako używana i na końcówce gwarancji już więc można eksperymentować.

Edytowane przez Cepheus119
Link to post
Share on other sites

Jeśli nie znajdziesz nic innego to odezwij się na priva - postaram się Ci to ogarnąć bo sprzętu mi raczej nie brakuje ;).

 

PS. Co do "ciekłego niedźwiedzia", to w Twoim PS4 Pro podstawa chłodzenia jest miedziana więc można użyć conductaunt'a a nawet warto.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...