Skocz do zawartości

obudowa DARK BASE PRO 900


Recommended Posts

Witam mam takie pytanie czy do dark base pro 900 wejdzie chlodnica 360mm na gorze bo mam zamiar kupic Fractal Design Celsius S3 i do tego obudowe z szklanym bokiem, a dark base pro 900 bardzo mi sie podoba na obudowe planuje przeznaczyc tak do 800zl i chcial bym by byla ladniutka bo mam ledy w karcie graficznej plycie glownej i sie swieca mi jeszcze ramy i mam pasek ledow potpiety tylko ze mam obudowe teraz za 210zl ;/ i mam bok otwarty by to ogladac a to wioskowo troche,takze chce obydowe do chlodzenia  Fractal Design Celsius S3 procesor jaki mam to ryzen 1700

i sie zastanawiam jeszcze nad 1 obudowa Corsair Crystal 570X RGB

a czy to chlodzenie zamontuje normalnie na froncie obudowy corsaira z tymi samymi wiatrakami rgb czy jednak bede musial je wymontowac i zainstalowac te dolaczone w zestawie ale to wtedy kolorow nie bede miec? da sie zrobic tak by by zostaly te wiatraki rgb i swiecily normalnie lecz by byly podpiete pod to chlodzenie chce ustawic tak by chlodzenie czulo temp procesora i dobieralo obrot wentylatorow

Edytowane przez seebaa
Link to post
Share on other sites

Wejśc wejdzie, ale wedlug mnie dark base jest strasznie przepłacona.

 

W  cenie 500/600 masz r6 od fractala albo entho pro tempered glass od phanteksa lub tego corsaira 570.

 

W tej 570 ten fractal wejdzie tylko na przód. a co do wentylatorow mozesz zamontowac te 3 na chlodznice od fractala a te 2 z  fractala dac na top

Link to post
Share on other sites

no dobrze ale jak np beda te 3 fabryczne wentylatory od corsaira te ledowe przymocowane do chlodnicy to one beda ze stala predkoscia sie krecic np jak mi wzrosnie temp procesora to te wentylatowy i tak nie przyspiesza? 

570

Wejśc wejdzie, ale wedlug mnie dark base jest strasznie przepłacona.

 

W  cenie 500/600 masz r6 od fractala albo entho pro tempered glass od phanteksa lub tego corsaira 570.

 

W tej 570 ten fractal wejdzie tylko na przód. a co do wentylatorow mozesz zamontowac te 3 na chlodznice od fractala a te 2 z  fractala dac na top

Edytowane przez seebaa
Link to post
Share on other sites

no wlasnie ale chodzi mi o to czy sie da zrobic by te swiecace wentylatory dzialaly w trybie pwm i by sie dalo nimi zmieniac kolory bo obok przycisku power masz kontroler ledow w tej skrzyni 570x chcial bym zrobic tak by oprogramowanie Design Celsius S3 dobieralo sobie obroty zaleznie od temp procesora i zeby mozna bylo kontrolowac swiecenie tych ledow na tym panelu obok przycisku power, bo jezeli podlacze wentylatory pod chlodnice to ten kontroler obok przycisku power nie bedzie wgl potrzebny bo nie bedzie dzialal, a jezeli podlacze wentylatory pod kontroler to nie beda one zsynchronizowane z pompka i nie beda kontrolowane obroty ;P tak mi sie zdaje wiem troche chaotycznie to napisalem ale no chyba wiecie o co mi chodzi ;s


a mzoe sie nie bawic z tymi ledami kupic  Corsair Obsidian Series 500D TG Premium

i normalnie zamontowac chlodnice z przodu i tyle


obudowa 600 chlodzenie 500 wyjdzie 1100 i narazie starczy jak myslicie bo chce dzis zamawiac 

Edytowane przez seebaa
Link to post
Share on other sites

Dobra wiec tak :

 

W 570x RGB te 3 wentylatory to sp120 ktore mozesz podlaczyc pod kontroler obrotow przy fractalu i drugi kabel od ledow do kontrolera na froncie obudowy.

 

A co do "inteligentnej" regularacji wentylatorow przez fractala to ci nie powiem na 100% czy zadziala z uwagi ze te sp120 maja 3 pinowe zlacza.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...