Skocz do zawartości

Recommended Posts

Do wszystkiego zawsze możesz wsadzić pady od hm5. Oddaj je i szukaj dalej :) przeoraj całego audiofanatyka :)

Jeszcze masz beyerdynamic DT150 ale wątpię że ci się spodobają ale grają genialnie

Link to post
Share on other sites

Do wszystkiego zawsze możesz wsadzić pady od hm5. Oddaj je i szukaj dalej :) przeoraj całego audiofanatyka :)

Jeszcze masz beyerdynamic DT150 ale wątpię że ci się spodobają ale grają genialnie

Nawet do ath-pg1? ale wiesz to nie naprawi mi nacisku na głowę oraz izolacji.

Te pady to na internecie koszt 70zl

Dodatkowo wciąż jestem w kropce i nie wiem co robić, te słuchawki kupiłem 666zł, teraz są warte  na tej samej stronie 749zl, pewnie mi oddadza wiadomo tylko 666zl wiadomo, choc sprzedajac je moglbym pewnie zarobic wiecej niz tyle ile wydalem.

 

Co robic kurde :/ 

Dodatkowo focale leza obok ehh

 

Jestem niezdecydowany.

 

Gdybym tylko mial Daca, dragonfly i mogl porownac brzmienie obu tych sluchawek

Edytowane przez forii
Link to post
Share on other sites
Nawet do ath-pg1?

Pod niektórymi względami na pewno czy scenicznymi ? to nie jestem pewien ale to są jedne z lepszych przestrzennie słuchawek do 1000zł,myślę że nawet lepsze od Focali. Tylko one lubią naprawdę klasowe źródła i jakościowo również wzmacniacze ,aczkolwiek ich moc nie taka ważna.  

Link to post
Share on other sites

Pod niektórymi względami na pewno czy scenicznymi ? to nie jestem pewien ale to są jedne z lepszych przestrzennie słuchawek do 1000zł,myślę że nawet lepsze od Focali. Tylko one lubią naprawdę klasowe źródła i jakościowo również wzmacniacze ,aczkolwiek ich moc nie taka ważna.  

To mnie pocieszyłeś, szczególnie że ich cena wzrosła teraz z 666zł do 749 zł.

Mimo wszystko polecono mi słuchawki Beyerdynamic Custom Game za 799zł, do porównania

 

Focale już odesłałem, wygodę stawiam ponad wszystko, zje*ali z tym górnym pałąkiem :/ będe miał te 499zł spowrotem.

Pozostają mi ATH -pg1 w których scena kozacka to fakt.

 

Zamówiłem te custom gamy, podobają mi się wymiennie oznaczenia na nausznikach "Do Not Disturb", świetny dodatek :D, akcesoryjnie mają to samo co ath.

Przejrzałem ich recenzje i słuchawki podobno równie mają wysokie basy, nie wiem jak z przestrzennością ale jak są do gier to muszą ją mieć, ciekaw jestem jak izolacja choć recenzje mówiły również że bardzo dobrze.

 

Obiecuje że to ostateczny model słuchawek który kupuje. Jeżeli brzmienie mnie zaskoczy jak i izolacja to bardzo możliwe że ath odeśle, ewentualnie sprzedam komuś za taką samą cenę jak kupiłem, czyli 666zł. + przesyłka.

 

Wiecie cos o tym Custom Game?

Ciekawe jak sie beda sprawowaly z dragonfly ktorego jeszcze nie mam xD

 

 

Oglądam teraz recenzję porównawcza MX300 vs Custom Game i zmartwiłem się, mx300 chociaż wiadomo 2x droższe bo za 1300zl ale maja duzo lepszą scene i jakość dźwięku, kurde... jeżeli faktycznie tak będzie i te custom game wciąż nie będą miały to czego chce to zwrócę i je oraz ath a kupie po prostu mx300. 

Na szczescie na pocieszenie uslyszalem ze customy game sa bardziej pod gry akcji a w takie gry zwykle gram, bf4, quake 3. 

 

Niestety nie wiem na czym testował ten gość te słuchawki... Bo ja wszystko testuje na integrze z z370 msi pro carbon, heh.

Ale po jego recenzji czy nawet mowie ciala widzę że woli bardziej mx300. Będe więc miał ciężki orzech do zgryzienia by dobrze wybrać między Custom Game a ATH-PG1. Lub zrezygnowac z obu czy po prostu nie być aż takim perfekcjonistą i kupić po prostu DACa pod jeden z tych 2 modeli i mieć święty spokój.

Edytowane przez forii
Link to post
Share on other sites

Woli MMX300, bo one są zwyczajnie lepsze dźwiękowo i tak samo komfortowo ze względu na welurowe nausznice, przynajmniej dla mnie welur >>>> skóra/tworzywa skóropodobne. Nie wiem, jak to wygląda z różnicą w izolacji, bo welur sam w sobie nie izoluje aż tak, jak skóra/skóropodobne tworzywa.

 

Niedawno była opcja na kupno MMX300 za ~500zł na ebaju, nawet jeden z użytkowników @DyndaS chciał ogarnąć zbiorówkę dla forumowiczów, ale odzew był raczej nieduży (chyba), a słuchawki w tej cenie były naprawdę bestbuyem.

 

Słuchawki Beyerdynamic z serii Custom tj. Studio, One Pro to słuchawki ogólnie niepasujące do brzmienia tego producenta i dla mnie to najsłabsze słuchawki z tego zakresu cenowego Beyerdynamica. Wolę już serię DT770, 880, 990, czy też wspomniane DT150.

Link to post
Share on other sites

Woli MMX300, bo one są zwyczajnie lepsze dźwiękowo i tak samo komfortowo ze względu na welurowe nausznice, przynajmniej dla mnie welur >>>> skóra/tworzywa skóropodobne. Nie wiem, jak to wygląda z różnicą w izolacji, bo welur sam w sobie nie izoluje aż tak, jak skóra/skóropodobne tworzywa.

 

Niedawno była opcja na kupno MMX300 za ~500zł na ebaju, nawet jeden z użytkowników @DyndaS chciał ogarnąć zbiorówkę dla forumowiczów, ale odzew był raczej nieduży (chyba), a słuchawki w tej cenie były naprawdę bestbuyem.

 

Słuchawki Beyerdynamic z serii Custom tj. Studio, One Pro to słuchawki ogólnie niepasujące do brzmienia tego producenta i dla mnie to najsłabsze słuchawki z tego zakresu cenowego Beyerdynamica. Wolę już serię DT770, 880, 990, czy też wspomniane DT150.

Nie pocieszyłeś, czyli kolejne 799zl na marne kupione i zabawa w odsyłanie...

Dam im szanse mimo wszystko, jak się okażą lepsze niż ATH-pG1 to na nich pozostane.

Wymieniłeś tylkoo modele studio, one pro itd, a custom game to co innego :)

 

A te co wymieniales tam z serii DT to w ogole mi sie nie podobaja, no i nie maja mikrofonu a to must have dla gracza.

 

Potestuje te ath i customy, choć i tak testujac je na integrze źle je sprawdzam, co innego by pewnie było na AIM SC808 czy chociażby tym dragonfly blacku.

 

W razie co kupie jak juz te mx300..

Edytowane przez forii
Link to post
Share on other sites

Ja na twoim miejscu spróbował bym jakiś otwartych poprostu tak żebyś sobie wyrobił zdanie. Nie zatrzymaj nic na siłę promocje są co chwilę :D

Jak jesteś z Śląska to wpadaj posłuchasz co mam na stanie

Link to post
Share on other sites

Ja na twoim miejscu spróbował bym jakiś otwartych poprostu tak żebyś sobie wyrobił zdanie. Nie zatrzymaj nic na siłę promocje są co chwilę :D

Jak jesteś z Śląska to wpadaj posłuchasz co mam na stanie

Otwarte odpadają, wylatujący dźwięk z zewnątrz, nie słyszysz szczegołów bo wylatują i sie marnuje dźwięk, brak izolacji.

Zdecydowanie tylko zamkniete.

No chyba ze czegos nie wiem

Link to post
Share on other sites

Nie pocieszyłeś, czyli kolejne 799zl na marne kupione i zabawa w odsyłanie...

 

Każdy może polecać, nie każdy wie co warto albo wciskają modele, które sprzedają się ciężko.

 

Wymieniłeś tylkoo modele studio, one pro itd, a custom game to co innego :)

 

Zrozum, że Beyerdynamic wykorzystuje te same słuchawki również w modelu GAME, bo nie ma sensu tworzyć od nowa takich słuchawek jeśli wystarczy dodać mikrofon, żeby był gejming...

Polecam to, co dobrze gra. Wygląd dla mnie nie ma znaczenia.

Link to post
Share on other sites

Zdecydowanie coś pokreciłeś :D. Może tak słychać to czego słuchasz ale napewno dźwięk nie "wylatuje" a tym bardziej detal. Nic nie tracisz a zyskujesz przestrzeń scenę mniejsze pogłosy (oczywiście wszystko zależy od danego modelu). Dlatego piszę żebyś posłuchał jakieś żeby sobie wyrobić własną opinię

 

Wysłane z mojego MI 5 przy użyciu Tapatalka

 

 

Link to post
Share on other sites

Każdy może polecać, nie każdy wie co warto albo wciskają modele, które sprzedają się ciężko.

 

 

Zrozum, że Beyerdynamic wykorzystuje te same słuchawki również w modelu GAME, bo nie ma sensu tworzyć od nowa takich słuchawek jeśli wystarczy dodać mikrofon, żeby był gejming...

Polecam to, co dobrze gra. Wygląd dla mnie nie ma znaczenia.

Czyli jesteś w stanie stwierdzić czy Custom Game'y będą grały gorzej od ATH-PG1?

A te mx300 polecasz? Są warte modeli typu DT770, 880, 990?

 

Link to post
Share on other sites

nie słyszysz szczegołów bo wylatują i sie marnuje dźwięk

 

Większej głupoty dawno nie przeczytałem w tym dziale xD

Czyli jesteś w stanie stwierdzić czy Custom Game'y będą grały gorzej od ATH-PG1?

 

Sam to stwierdzisz, jak je otrzymasz. Niestety nie znam Twoich preferencji dźwiękowych, więc 100% pewności nigdy mieć nie będę.

 

A te mx300 polecasz? Są warte modeli typu DT770, 880, 990?

 

MMX300 bazują na modelu DT770 o impedancji 32Ohm w wykonaniu "Manufaktur"

Zaczynasz się kręcić wokół własnego ogona. Uspokój się na chwilę i zastanów, co chcesz kupić, zbierz wystarczają wiele info, nie bazuj na jednym źródle informacji.

 

To, że według mnie to jedne ze słabszych słuchawek Beyerdynamica nie oznacza, że Tobie się nie spodobają.

Link to post
Share on other sites

Jednak zaczął bym od dobrego źródła na początek :) potem zrobił listę interesujących cię słuchawek odsłuch ał wszystkie na tym samym źródle wziol zeszyt i na każde słuchawki osobna stronę i pisał plusy i minusy ( bo ludzka pamięć jest zawodna) i na koniec wybrał :)

Link to post
Share on other sites

Dobra Panowie szybko musicie mi odpisać to anuluje zamówienie Custom Game skoro mają one słaby dźwięk w porownaniu do innych berdynamiców a kupie coś w tej cenie lepszego.
Najbardziej przemawiają do mnie Berdynamic DT770 z uwagi na model zamknięty i te welurowe nausznice które mowiliscie, niestety są 3 modele Dt770 PRO z różną wartością ohmów, które warto wybrać jeżeli w planie będzie potem dragonfly black?
Słyszałem że przy 32ohmów jest bardzo głośno i to jedyna różnica bo trzeba z nich korzystać przy 2% głośności w windowsie, w komórce pewnie będzie zbyt głośno, stąd może warto 80hm? Najwiecej osób wlasnie je poleca

Licze na Was!
Juz brak tego mikrofonu przeboleje kupie sobie zalmana i tyle.

Edytowane przez forii
Link to post
Share on other sites

Z komórki może być zbyt cicho wszystko zależy jeszcze od skuteczności słuchawek. Id kod unia się wzięła za telefony to się głośno nie posłucha hm5 nie udzie u gonić z telefonu. Co tam na tą ważkę Sie uparleś potrzebujesz żeby to było mobilne?

Link to post
Share on other sites

Słyszałem że przy 32ohmów jest bardzo głośno i to jedyna różnica bo trzeba z nich korzystać przy 2% głośności w windowsie, w komórce pewnie będzie zbyt głośno, stąd może warto 80hm?

 

Proszę napisz, skąd masz takie informacje? Link, czy cokolwiek.

 

Też jestem ciekaw, dlaczego ten DragonFly został pierwszym wyborem, bo widząc po Twoich decyzjach lekkie niezdecydowanie wątpię czy, aby na pewno przemyślany byłby to zakup.

Link to post
Share on other sites

Eh to jestem w kropce, pewnie skończy się na tym że zostane na tych ath -pg1 i tyle. choć spróbowałbym tych welurowych nausznic. Nie anulowalem zamowienia custom game.
A dragonfly z uwagi na to że jest to mobilny sprzęt a ja i tak zawsze jechałęm na zintegrowanej karcie więc ten dac to 2-3 poziomwy wyzej.
Jezeli cos nie mobilnego to wtedy za 550zl mam AIM SC808, ten dac to juz podobno petarda w cenie do 500zl

Jednak wciaz nie wiem jakie sluchawki wybrac, do ath nic nie mam, oprocz ewentualnych nausznic, czy da rade je wymienic na welurowe? wtedy bylbym zadowolony

Edytowane przez forii
Link to post
Share on other sites

AIM za 550 to średnia okazja(chyba że z workiem opampów) lepiej poszukać używanego aune x1s koło 700zl powinno się znaleść a dużo wygodniejszy.

Po wymianie na welur napewno zagrają inaczej pytanie czy wtedy ci się spodobają

Link to post
Share on other sites

AIM za 550 to średnia okazja(chyba że z workiem opampów) lepiej poszukać używanego aune x1s koło 700zl powinno się znaleść a dużo wygodniejszy.

Po wymianie na welur napewno zagrają inaczej pytanie czy wtedy ci się spodobają

Dac to dodatek, chce by sluchawki graly dobrze na integrze, choc to pewnie dziwne wymaganie.

 

Co do wymiany na welury co masz na mysli? Jaki to ma wplyw na dzwiek, przeciez nie wymieniam sprzetu tylko zwykle otoczki nad uszami,dzwiek przelatuje i tak przez siatke,

jak czytam opinie na amazonie o Custom game to wiele osób poleca i nie sa takie złe.

ATH-pg1 ma opinie 3.3 https://www.amazon.com/Audio-Technica-ATH-PG1-Closed-Back-Premium-Microphone/dp/B00OTG9RJQ

 

A customy 4,4 - wiadomo mniej ale dobrze sobie je chwalą... https://www.amazon.com/beyerdynamic-CUSTOM-Interactive-Gaming-Headset/dp/B06WVHCLTP

 

Szkoda tylko ze do customów nie dali kabla do smartfona, ile taki wymienny kabel kosztuje bym nie musial jak klaun z mikrofonem latac po ulicy?

Czy ma to znaczenie?

Na allegro są po 20zl.

Zaraz sie okaze ze nawet kabel ma znaczenie i trzeba placic 200zl za kabel z wersja bez mikro:

http://allegro.pl/rock-kabel-audio-mini-jack-3-5mm-wtyk-aux-200-cm-i7171564908.html?bi_s=ads&bi_m=listing%3Adesktop%3Aquery&bi_c=MzIyOWYzYzYtYzI3OS00Y2M3LThlMjUtZmEzYzc3OGUyMjM1AA&bi_t=ape&referrer=proxy&emission_unit_id=86c1ac18-71b6-4897-8794-4662c83e4258

:| 

 

 

Edytowane przez forii
Link to post
Share on other sites

Na Ceneo wszystkie słuchawki mają dobra opinie :D

 

No nie uwierzysz ale welur a skora na słuchawkach robi ogromną różnice np. Jak na Somic v2 założy się skóry od hm5 to się robią takie basotłuki że Sie w nich wysiedzieć nie da.

 

Jak chcesz dobrze grające z Integry to 551.

 

Niestety słuchawki dużo zyskują z odpowiednim źródłem taki somici v2 z telefonu a z aune s6 to duża różnica w graniu

Link to post
Share on other sites

Nie przesadzaj. Według mnie poczekaj na te Beyerdynamici, posłuchaj sobie tydzień i będziesz mądrzejszy o doświadczenia. Potem zostawisz lub zwrócisz. ATH mają słabe oceny głównie ze względu na jakieś problemy natury technicznej z tego co przeczytałem.

 

Welur do tych ATH to będzie strzał w stopę. Wysokich przybędzie, basu ubędzie, przestrzenność może się poprawić.

 

W każdym razie sam nie kupiłbym ani PG1, ani Custom Game, wolę lepsze słuchawki + osobny mikro.

Link to post
Share on other sites

Nie rób nic na wariata masz możliwość to poodsyłaj słuchawki i posłuchaj innych :)

To wszytko to moje zdanie i zdanie @fex a

Ty możesz mieć przecież całkiem inne :)

Dlatego na spokojnie posłuchaj więcej modeli

Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...