Skocz do zawartości

Uwaga, ta strona używa Cookies
Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące Cookies w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.
Dowiedz się więcej    
Akceptuję
Zdjęcie

sony vegas, 4000 tyś, kamper

Sony vegas renderowanie video

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
1 odpowiedź w tym temacie

#1 Odyn88

Odyn88
  • Nowicjusz

• 1 postów

Napisano 16 maj 2018 - 20:48

Witam wszystkich Adam z tej strony, planuje żyć w kamperze i utrzymywać się z prowadzenia kanału na youtubie. Potrzebuje laptopa który nie obciąży mnie zbyt finansowo a da rade poskładać w miesiącu mniej więcej 16 filmów po 12-15 minut nagrywanych go pro oraz Olympusem tg 5 w rozdzielczości 1080 p.

• Kwota przeznaczona na zakup: do 4000 zł
  • Laptop nowy/używany: Nowy
  • Rozmiar matrycy: zupełnie się nie znam 1080 p, 12-15 cali
  • Główne zastosowanie: Renderowanie filmów w sony vegas 13, proste prace w gimpie, przeglądanie internetu w google chrome, streamowanie w obsie obrazu z kamery.
  • Miejsce użytkowania: W kamperze podpięty pod akumulator żelowy zasilany solarem
  • Wymagania specjalne: Jak najszybszy rendering w sony vegas.
  • Osobiste preferencje: Brak byle nie różowy
  • System operacyjny: mam win 10
  • Własna propozycja: Zupełnie się nie znam na laptopach jestem do nich negatywnie nastawiony całe zycie jechałem na stacjonarnych, bardzo dużo znajomych nazeka ze się przegrzewają i mulą po 2 latach użytkowania.

Bardzo dziękuje za odpowiedzi. Pozdrawiam Adam

• 0

#2 Frytkowiec

Frytkowiec
  • Nowicjusz

• 18 postów
  • GG:1076653
  • Miejscowość:Kraków

Napisano 17 maj 2018 - 11:48

Gratulację Adamie za odwagę :) Szybki procesor musi być na miejscu. Polecam MSI GV62 https://www.x-kom.pl...0x-gtx1050.html ekran niczego sobie + fajne chłodzenie choć ciemny. 3 799 zł zostaje na dysk SSD :) tylko kupuj oddzielnie dyski nie te sklepowe.

• Intel Core i7-7700HQ (4 rdzenie, od 2.80 GHz do 3.80 GHz, 6 MB cache)
  • 8 GB (SO-DIMM DDR4, 2400MHz)
  • NVIDIA GeForce GTX 1050
  • Podświetlana klawiatura

TU recka https://www.notebook...D.260080.0.html

Użytkownik Frytkowiec edytował ten post 17 maj 2018 - 11:48

• 0

Lenovo y520 - Intel Core i5-7300HQ - NVIDIA GeForce GTX 1050 - 8 GB (SO-DIMM DDR4, 2400MHz)

Kto nie lubi frytek? Niech pierwszy rzuci kamieniem ;)

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: Sony vegas, renderowanie, video

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych