Skocz do zawartości

Sprzedam kartę Radeon R9 380X G1 Gaming 4GB


Recommended Posts

Witam.

 

Mam do sprzedania kartę Radeon R9 380X G1 Gaming od Gigabyte w wersji z 4Gb pamięci.

Jestem pierwszym właścicielem.Karta zakupiona dnia 02.12.2015 w lokalnym sklepie komputerowym(w którym wtedy pracowałem).Polska dystrybucja, hurtownia AB.Niestety 24 miesięczny okres gwarancji minął więc daje 2 tygodnie gwarancji rozruchowej.

 

Karta w pełni sprawna,bez ukrytych wad,mankamentów.Nie była podkręcana.Działa w dobrze wentylowanej obudowie.Osoby zainteresowane znają specyfikacje,kulturę pracy systemu chłodzenia.Dodam rzut z gpu-z poglądowo.

 

Posiadam oryginalne opakowanie,dowód zakupu,płytkę ze sterownikami i przejściówkę dvi-dsub

 

Cena: 650zł

 

W razie jakichkolwiek pytań proszę o PW.

 

Oto kilka zdjęć+ rzut z gpu-z:

 

nndDG4D.jpg

 

Igk6Z8j.jpg

 

9Zrl8ss.jpg

 

zvNcWkl.jpg

 

b8yJRkt.gif

Edytowane przez renholder1987
Link to post
Share on other sites

PW ;)

 

Pisałem Ci wiadomość, co i jak z propozycją 600 zł za kartę. Na forum się regularnie logujesz ale odpisać, nie odpisujesz.

 

No cóż trudno ;).

 

Powodzenia w sprzedaży.

Niestety nie wybieram sobie kiedy ktoś mnie odwiedzi. Ale kolega chyba złapał lepszą ofertę więc nic straconego

Karta sprzedana.Temat do zamknięcia.Dziekuję za zainteresowanieWysłane z mojego Redmi Note 4 przy użyciu Tapatalka

Karta sprzedana.Temat do zamknięcia.Dziekuję za zainteresowanieWysłane z mojego Redmi Note 4 przy użyciu Tapatalka

Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...