Skocz do zawartości

Laptop Dell 3567 sam sie wlacza popoludniami...


Recommended Posts

Filmów nie oglądałem, spojrzałem tylko na tytuły "jak naprawić nie włączającego się laptopa". No tak, te filmy na 100% by pomogły w tym wątku. Bo skoro losowe włączanie i włączanie dokładnie o tej samej porze dla pseudo serwisanta jest tym samym, to już mnie nie dziwi, że samoczynne włączanie a niemożność włączenia, to też dla zaawansowanego serwisanta będzie tym samym.

 

Ja mam tylko pretensje, że nie zamieściłeś filmu jak zrobić babkę wielkanocną, gdzie gospodyni domowa pokazuje składniki i czynności, a w tle stoi dell wyświetlający przepis. Autor tematu po takim filmie by wiedział co robić.

 

A jeszcze... gdzie film z wymiany matrycy? Przecież według Janusza serwisanta to ma olbrzymi związek z regularnym samoczynnym włączaniem się laptopa!

 

Serwisancie Januszu, ja wiem na czym to polega. Przychodzi klient, bo mu spacja nie działa, a ty pokazujesz film jak procesor wymienić i wmawiasz mu, ze do niedziałającej spacji to konieczne. Tak się robi w Lublinie.

Link to post
Share on other sites

W dalszym ciągu nie przedstawiłeś żadnej merytorycznej odpowiedzi ani argumentu dlaczego to nie ma sensu i nie warto sprawdzać tym bardziej że ten sposób nic nikogo nie kosztuje ani nikomu nie robi krzywdy.

W takim razie czekam na jakiś konkretny argument od ciebie inny niż "bo nie", "bo się nie znasz". A tym czasem skończ robić śmietnik z tematu jeśli skończyły ci się już argumenty i umiesz tylko obrażać innych.

Wróć jak będziesz miał filmik albo jakiś merytoryczny dowód na to dlaczego to nie ma sensu.

Link to post
Share on other sites

Konkrety były z mojej strony, jednak Januszowe zaślepienie nakazują robić z siebie... aby tylko nie przyznać komuś racji. Teoretycznie możesz zrobić doświadczenie - dać jakiemuś znajomemu ten temat do przeczytania aby znalazł w którym miejscu kilkakrotnie logicznie tłumaczę dlaczego to nie przycisk. Jednak nie zrobisz tego, bo dałbyś olbrzymią plamę przed znajomym. Do tej pory pewnie mu opowiadałeś jaki jesteś niesamowity, a tu seria takich baboli w jednym temacie.

 

Jeśli już coś naprawiasz, to pokazałeś swoją metodykę - wymieniasz nielogicznie części, aż wreszcie trafisz na uszkodzoną. Wiadomo, że czasem trafisz na początku, a czasem ostatnia wymieniana okazuje się "dobrą wymianą".

 

Strasznie odbiegasz od tematu (myślę, że celowo), nie potrafisz wyciągać logicznych wniosków. próbujesz manipulować tak jak nauczyłeś się tego w postępowaniu z klientami. To wszystko pewnie ma zamaskować nikłe umiejętności. Tak jak wcześniej pisałem, osobiście wątpię, że pracujesz w serwisie, ot po prostu bajkopisarz.

 

Pewnie w przyszłości w innym temacie zamiast: "nie lubię się tym chwalić i chyba napiszę to na tym forum oficjalnie pierwszy raz. Tak się składa że jestem serwisantem sprzętu komputerowego"...

 

znajdziemy:

- nie lubię się tym chwalić i chyba napiszę to na tym forum oficjalnie pierwszy raz. Tak się składa że jestem doświadczonym kierowcą rajdowym,

- nie lubię się tym chwalić i chyba napiszę to na tym forum oficjalnie pierwszy raz. Tak się składa że jestem właścicielem znanej w Polsce firmy...

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...