Skocz do zawartości

Słuchawki 200-250zł, muzyka,gry,filmy


Recommended Posts

Witam,

 

Dzisiaj umarły moje Creative Fatality, a raczej ja je zabiłem, potykając się o kabel - kabel został w jacku, można powiedzieć że przerobiłem je na bezprzewodowe. :D

Szukam czegoś nowego, ale nie mam za dużego pojęcia o słuchawkach więc proszę o pomoc. :)

Budżet : raczej <250zł, ale rozważę też inne opcje

Czego potrzebujesz? Słuchawki z mikrofonem

Przeznaczenie gry muzyka filmy

Oczekiwania stosunek cena/jakość, bass, w miarę solidny kabel
Inne: Koniecznie pod USB

 

Z góry dziękuje za pomoc :)

Link to post
Share on other sites

Zanim kupisz słuchawki z mikrofonem przeczytaj to: http://forum.benchmark.pl/topic/172967-o-tym-dlaczego-nie-warto-kupowa%C4%87-s%C5%82uchawek-z-mikrofonem-takich-marek-jak-logitech-creative-roccat-razer-steelseriesmad-catz-itp/

Wielokrotnie lepiej kupić prawdziwe słuchawki, a nie tyko takie z nazwy i do tego normalny mikrofon, anie to coś dołączane do headset-ów

Link to post
Share on other sites

Mi udało się jednak znaleźć niedrogie, a przyzwoite słuchawki z mikrofonem - Superlux HMD660 (wersja z jackiem 3,5 mm).

Grają naprawdę przyzwoicie, ich brzmienie można porównać do całkiem niezłych w tej cenie Superlux HD660.

Oczywiście znajdziesz na pewno lepsze, lecz raczej nie w tej cenie.

Polecam recenzję http://www.audiofanatyk.pl/recenzja-sluchawek-superlux-hmd660/

Link to post
Share on other sites

Generalnie rozumiem dobre chęci, ale nie jestem, nie byłem i nigdy nie będę audiofilem. Nie konstruuję też żadnego poważnego stanowiska. Budżet jest jaki jest nie bez powodu, gram raczej rekreacyjnie i tak samo jak nie liczę każdej klatki na ekranie, tak samo nie dbam o wybitną jakość dźwięku i mikrofonu. Byłem zachwycony swoimi Fatalami, które niestety umarły po X latach użytkowania, i poszukuję tylko i wyłącznie headsetu do zabawy. Mimo wszystko, dzięki za radę ;)

 

Rozważam na ten moment dwie opcje:

Logitech G430

Hyperx Cloud II

Domyślam się, że zapewne druga opcja lepsza, ale nie wiem czy w świetle wymienionych wcześniej argumentów jest sens dopłacać prawie stówkę do Cloudów. Może ktoś miał któreś z tych słuchawek i może się wypowiedzieć?

Link to post
Share on other sites

cloud 2 za 250 zł?

Kup to co Ci się podoba i tyle. Nikt Ci tu nie poleci słuchawek na usb.

Cloud 2 to te same słuchawki co 1, tyle, że dostajesz pseuda kartę usb. Czyli... 100 zł płacisz za usb :) Ja bym dozbierał do 300 i kupił używaną kartę dźwiękową do 100 zł, akg m220 pro z massdropa i do tego zalman mic1.

Choćby xonar dg lub jego pochodna. Mi ciągnął akg k240, więc uciągnie też m220. Mikrofon na xonarze to była o dziwo bardzo dobrze działająca rzecz. Problem może się pojawić przy win 10, bo chyba nie ma sterowników.

W kwocie 300 zł powinieneś się zmieścić.

Słuchawki 200

używany xonar to czasem nawet 50 zł

nowy zalman to koszt 10-25 zł

Zamiast m220 pro możesz łyknąć somici v2 :)

Link to post
Share on other sites

Mi udało się jednak znaleźć niedrogie, a przyzwoite słuchawki z mikrofonem - Superlux HMD660 (wersja z jackiem 3,5 mm).

Grają naprawdę przyzwoicie, ich brzmienie można porównać do całkiem niezłych w tej cenie Superlux HD660.

 

No można ich brzmienie do siebie porównać, bo to te same słuchawki  8-) mikrofon to jedynie peryferia w tym momencie.

 

Generalnie rozumiem dobre chęci, ale nie jestem, nie byłem i nigdy nie będę audiofilem. Nie konstruuję też żadnego poważnego stanowiska. Budżet jest jaki jest nie bez powodu, gram raczej rekreacyjnie i tak samo jak nie liczę każdej klatki na ekranie, tak samo nie dbam o wybitną jakość dźwięku i mikrofonu.

 

Masz świetne podejście. Kupujesz słuchawki, masz określony budżet i zamiast wybierać najlepsze najlepsze słuchawki w tej kwocie wymyślasz dla siebie taką teorie, żeby kupić coś gejmingowego. Sam piszesz, że chcesz kupić słuchawki grające słabo, ze słabym mikrofonem, nie liczy się dla Ciebie jakość. A ta wstawka z audiofilzmem jest tak przesadzona, że bardziej się nie da ;) W tym budżecie kupując jakiekolwiek słuchawki nawet nie otrzesz się o audiofilię, spokojnie...

Poza tym polecam słuchawki bez mikrofonu, bo mikrofon możesz sobie dokupić, lepiej kupić dwa dobre elementy osobno, niż słaby całościowo komplet. Czy może się mylę i trzeba kupić szrot, byleby było, że to gejming jak wspomniane Logitech G430?

 

Z zamkniętych:

 

HyperX Cloud I

ISK HD9999

ISK MDH8500

Takstar Pro82

Superlux HD669

Link to post
Share on other sites

Superlux HD669 bardzo fajne miałem ale trochę mocny basik dla mnie, wygoda duża, cena spoko minus to trochę delikatne te regulację od góry.

 

ISK HD9999 świetne lecz cena 279 zł najtaniej znalazłem. Polecam tańszy odpowiednik ISK MDH8500 https://www.x-kom.pl/p/420236-sluchawki-przewodowe-isk-mdh8500.html wysokie tony no i wyglądają desajnersko :) albo tradycyjnie

ISK HP2011

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...