Skocz do zawartości

Recommended Posts

Witam tak więc zacznę od tego że nie jestem wymagającym użytkownikiem Pc - mój komputer to już staruszek więc postanowiłem ze pomału poskładam sobie z nowych podzespołów , dodam że gram tylko w jedną grę War Thunder   i to maksymalnie będzie obciążało mój komputer .

 

 Pentium Gold 5600 czy może  I3 8100  no i płyta główna i tu tez pytanie zawsze chwaliłem sobie Asrocka a pytałem paru takich znawców od komputerów to każdy wymienił mi inną firmę ze teraz juz sam nie wiem .

 
Link to post
Share on other sites

Asrock jest obecnie w najlepszej formie od lat więc jak najbardziej możesz pójść w tego producenta.

 

W tym wątku piszą, że jednak 4 pełne rdzenie zapewnią stabilniejszy FPS niż 2 w WT:

 

https://forum.warthunder.com/index.php?/topic/355444-which-cpu-for-war-thunder/

 

A zapytam tak: myślałeś może o AMD? Jeżeli tj Twoja jedyna gierka to może warto by się zastanowić nad czerwoną opcją?

 

4R/8W Ryzen 5 1400 jest w podobnej cenie do dostania co i3-8100, lada dzień pojawią się też tańsze Ryzen 2 generacji bez integry (np R5 2400)

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Jeszcze takie pytanie G5600 lub i3-8100 będzie miał jakieś dedykowane GPU czy będziesz grał na Integrze.

Teraz mam GTX 1050 ti 4gb więc go wykorzystam ,

Asrock jest obecnie w najlepszej formie od lat więc jak najbardziej możesz pójść w tego producenta.

 

W tym wątku piszą, że jednak 4 pełne rdzenie zapewnią stabilniejszy FPS niż 2 w WT:

 

https://forum.warthunder.com/index.php?/topic/355444-which-cpu-for-war-thunder/

 

A zapytam tak: myślałeś może o AMD? Jeżeli tj Twoja jedyna gierka to może warto by się zastanowić nad czerwoną opcją?

 

4R/8W Ryzen 5 1400 jest w podobnej cenie do dostania co i3-8100, lada dzień pojawią się też tańsze Ryzen 2 generacji bez integry (np R5 2400)

Co do AMD- mój pierwszy komputer to był 2002 rok  miał  procesor Duron jesli dobrze pamiętam miał taktowanie 900 Mhz , i po dwóch latach przeszedłem na intela a dokladnie na pentium 4 , i tak do teraz  pewnie z sympatii był tylko Intel . Może masz racje warto poczekać  na R5 2400  .

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...