Skocz do zawartości

Wycena pełnego zestawu


Recommended Posts

Witam


 


Potrzebuję wycenić następujący zestaw PC:


 


Obudowa: Zalman Z1 Neo


Płyta główna: Asus H81M-K


CPU: I5 4460


Ram: Kingston 2x4Gb 1600 CL10


PSU: Corsair 450W


Napęd: DVD-RW Asus


Dysk: 250 GB bodajże jakiś WD


Monitor: LG Flatron W2243S


Głośniki: Creative Inspire T3030


Karta sieciowa: TP-Link TL-WN722N


Myszka: Bloody A90


Klawiatura: Corsair K55 rgb


Podkładka: steelseries QCK Heavy


 


Sprzęt w stanie bardzo dobrym, jedyne wady jakie mogę zauważyć to:


-wciśnięty przycisk menu w monitorze (działa ale jest lekko wykrzywiony)


-scroll czasem przeskakuje w myszce


-pokrętło w pilocie od głośników czasem nierówno działa


 


Opakowania mam do: CPU, płyty głównej, myszki i klawiatury. Papiery mam do większości rzeczy, ale raczej już po gwarancjach.


 


Z tego co sam orientowałem się po allegro to wyszłoby około 950 bez obudowy (brak ofert)


 


Ile waszym zdaniem mógłbym zgarnąć za taki zestaw i czy więcej zgarnę za zestaw czy jeśli sprzedawałbym osobno, trochę zależy mi też na czasie (muszę to sprzedać w ciągu półtorej tygodnia, myślę że jakoś w weekend sprzęt powędruje do działu sprzedam)


 


Jeśli ktoś ma jakieś pytania bądź byłby wstępnie zainteresowany to z chęcią odpowiem :)


Link to post
Share on other sites

Ja bym to wycenił tak


Obudowa: koło 70-80 zł

Płyta główna: około 100zł

CPU:myślę że za 350 zepchniesz szybko, jeżeli masz czas to i może za 420-450 sprzedasz

Ram: 100-140 zł

PSU: Zależy jaka seria, ale może koło 100zł

Napęd: 20-30zł

Dysk: 40-60zł

Monitor: około 150zł

Głośniki: 150zł

Karta sieciowa: 20zł

Myszka: 30zł

Klawiatura: 80-120zł

Podkładka: 10-20zł

trochę na czuja robione więc jeżeli się mylę niech mnie któryś kolega poprawi.

i w zależności od stanu musisz sam ocenić czy zjechać bardziej czy ciut podnieść.
Sam byłbym zainteresowany prockiem i płytą, gdyby nie auto u mechanika i groza jaka przyjdzie wraz z rachunkiem :D

Pozdrawiam

Link to post
Share on other sites

Ogólnie sprzęt dzisiaj chyba powędruje do działu sprzedam, muszę się tylko dowiedzieć czy znajomy nie zdecydował się na kupno całości. Sprawa wygląda tak że w przyszłą środę się wyprowadzam i do tego czasu przydało by się to sprzedać i wysłać więc ceny będą raczej przystępne.

 

Nawet nie wiem czy nie zdecyduję się na wystawienie wszystkiego w aukcjach BCM na allegro i niech się dzieje wola nieba  :D


Wszystko wędruje na allegro w aukcjach BCM, właśnie siedzę i dodaje wszystko po kolei, jak skończę to dodam temat do działu sprzedam, zainteresowani mogą już podglądać oferty tutaj: https://allegro.pl/uzytkownik/michcio2706?order=m

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...