Skocz do zawartości

Uwaga, ta strona używa Cookies
Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące Cookies w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.
Dowiedz się więcej    
Akceptuję
Zdjęcie

Gogle VR Samsung Gear VR 2 - BCM!

SAMSUNG VR GOGLE VR GEAR VR

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
Brak odpowiedzi do tego tematu

#1 pawbuk6

pawbuk6
  • Dyskutant

• 205 postów
  • Miejscowość:Kraków

Napisano 07 maj 2018 - 21:52

Witam wszystkich bardzo serdecznie!

Mam do sprzedania UŻYWANE gogle VR SAMSUNG GEAR VR 2

Gogle są w bardzo dobrym stanie, działają idealnie, nie posiadają żadnych uszkodzeń mechanicznych. 
Używane był łącznie jakieś 10 razy, tak więc praktycznie nie widać po nich śladów użytkowania.

Gogle zostały zakupione w styczniu 2017 roku w salonie X-Kom.

Sprzedaję, ponieważ sprzedałem już telefon Samsunga.

Link do specyfikacji:

W skład zestawu wchodzi:

- gogle VR

- instrukcja obsługi

Wszystkie zdjęcia w galerii wykonane zostały osobiście przeze mnie 25 kwietnia 2018.

29nRisV.jpg?1

4xMixgR.jpg?1

n9XMKBC.jpg?1

uuTy898.jpg?1

jbiPHA5.jpg?1

PROJECT PAWBUK      Intel i5 3570K @4.3GHz + Corsair H100i + 2x Thermaltake Riing 12 Red // Asrock Z77 Extreme4 // Corsair Vengeance 4x4GB 1600MHz // Gigabyte GeForce GTX1070 G1 Gaming // 2x Crucial MX200 500GB // EVGA SuperNova NEX650G // NZXT S340 Red

Monitor: LG 29UB65-P 29 cali // Myszka: Steelseries Rival // Mouse bungee: Roccat Apuri // Podkładka pod myszkę: Natec Genesis M12 Maxi // Klawiatura: Corsair Strafe RGB MX Red // Słuchawki: Encore Rockmaster OE // DAC: Fiio E07K Andes

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: SAMSUNG, VR, GOGLE VR, GEAR VR

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych