Skocz do zawartości

Telefon do 1500 ze specyficznymi wymogami


Recommended Posts

Walę prosto z mostu: bardzo nie lubię kierunku, w którym aktualnie idą producenci telefonów (brak przycisków fizycznych lub/i dotykowych na froncie, jak największy ekran, zaokrąglanie ekranu na boki telefonu etc.)

Od ponad 3 lat używam Samsunga Galaxy Grand Prime i choć naprawdę go sobie chwalę, zaczyna nie wyrabiać i się paskudnie zacinać przy prostych rzeczach (np. przeglądarka czy Messenger).

 

Tak więc, szukam telefonu do 1500 (najlepiej jakiś Samsung), z fizycznym przyciskiem Home na froncie, fizycznymi przyciskami do podgłaśniania oraz włączania/wyłączenia ekranu po bokach, porządnym wykonaniem, tak żeby wystarczył na kolejne parę lat. O aparat zbytnio nie dbam, ale miło jakby jakiś względnie dobry był. Myślałem nad Samsungiem A5 2017, ale ponoć z lekka nieopłacalny i drażni mnie USB typu C (niby "postęp", ale wszystkie kable i nawet jednego pendrive'a mam na starego microusb). Na pokładzie przydałaby się też latarka i dobra bateria (super by było jakby była wyjmowalna, kolejny denerwujący mnie aspekt postępu, zrozumiem jak się nie da).

 

Za wszelką pomoc z góry dziękuję, bo wiem że nawet jak na dzisiejszą różnorodność telefonów na rynku, jestem dosyć... wybredny.

Link to post
Share on other sites

Z fizycznym, "wciskanym" home to chyba tylko Samsung galaxy s7. Jeśli ujdą pojemnościowe, to wybór się powiększa: Honor 9, Xiaomi mi6. Z nieco niższej półki: Motorola Z2 play, Moto G5s Plus - czołówka najdłużej działających telefonów na rynku.

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...