Skocz do zawartości

Problem, sennheiser gsp 600, aim sc 808


Idź do rozwiązania Problem ogarnięty przez bleck55,

Recommended Posts

Witam,

 

Miałem długo kompozycje aim sc 808 + beyerdynamic dt 990, ale potrzebowalem sluchawek z mikrofonem, wybór padł na sennheiser gsp 600, pytanie czy mozna je jakos podlaczyc do tej dzwiekowki? 

Ewentualnie jaka kupic karte zewnetrzna zeby byla w miare dobra jakosc dzwieku? (Pewnie ciezko na poziomie aim sc 808)

 

 

 

Edit. Chyba że taki adapter będzie ok? https://www.mediaexpert.pl/przewody-audio/adapter-jack-3-5-mm-jack-6-3-mm-hama,id-235321

 

Mam oczywiście obecnie 6.3mm jacka złotego ale nie da się wkręcić na tego zwyklego jacka

Edytowane przez vilk45
Link to post
Share on other sites

Lepsza karta od Aim to coś zewnętrznego pokroju aune s1x za około 1k zł. Popatrz za przejściówka w audeos te tanie badziewia albo nie działają albo robią to krótko lepiej kupić od razu coś lepszego

Link to post
Share on other sites

Lepsza karta od Aim to coś zewnętrznego pokroju aune s1x za około 1k zł. Popatrz za przejściówka w audeos te tanie badziewia albo nie działają albo robią to krótko lepiej kupić od razu coś lepszego

Tylko czy do takiej przejsciowki : https://audeos.pl/pl/p/Cordial-CFM-0.15-VY-kabel%2C-adapter-jack-3.5-6.3mm-stereo-15cm/621 nie wkreca sie tego jacka? Nie mam gwintu na jacku a nie wiem czy sa przejsciowki zeby wlozyc po prostu ;/

Link to post
Share on other sites

Do karty córki nie podłącze mikrofonu jak do karty matki mam sluchawki? hmm

 

Źle się wyraziłem. Nie podłączysz na jednym jacku. Na dwóch osobnych tak. Jeden do karty głównej drugi do corki. Szybciej napisałem niż pomyślałem.

Link to post
Share on other sites
Napisano (edytowane)

Źle się wyraziłem. Nie podłączysz na jednym jacku. Na dwóch osobnych tak. Jeden do karty głównej drugi do corki. Szybciej napisałem niż pomyślałem.

Okej dzięki wielkie, pytanie tylko czy jak nie mam gwintu na jacku to znajde przejsciowke? widze tylko szajs za 5 zł, a takie lepsze typu: https://audeos.pl/pl/p/Cordial-CFM-0.15-VY-kabel%2C-adapter-jack-3.5-6.3mm-stereo-15cm/621 chyba są gwintowane, 

W Beyerdynamicach mialem koncowke z gwintem tu mam zwykly shit.

Edytowane przez vilk45
Link to post
Share on other sites

A nie lepiej było kupić mikrofon do DT990 zamiast wydawać furmankę pieniędzy na słuchawki z  mikrofonem?

Mam mikrofon, jednak jak jade na jakis turniej to nie postawie tam mikrofonu pojemnosciowego, a maly zalman albo jakis doczepiany mial zla jakosc dzwieku ;p

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...