Skocz do zawartości

Uwaga, ta strona używa Cookies
Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące Cookies w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.
Dowiedz się więcej    
Akceptuję
Zdjęcie

Problem z usunięciem pliku.

vegas plik sony usunięcie usuń probem pomoc

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
4 odpowiedzi w tym temacie

#1 MatiPl01

MatiPl01
  • Nowicjusz

• 12 postów

Napisano 06 maj 2018 - 13:40

Witam! Jakiś czas temu pobrałem wersję próbną Sony Vegas Pro i po odinstalowaniu pozostał mi 1 plik, który, z tego, co rozumiem, jest zapisany gdzieś w sieci i nie da się go usunąć. Proszę o pomoc ogarniętych w temacie. Wydaje mi się, że plik był zarażony jakimś wirusem lub czymś, bo defender znalazł jakiegoś trojana w podobnym czasie. Dołączam link do wideo, które opublikowałem na youtube, podczas którego próbuję usunąć plik m. in. za pomocą Ccleanera itp. (Przepraszam za jego początkową nazwę, która jest widoczna na filmie. Zmieniłem ją w Ccleanerze, bo tylko tyle da się zrobić. Sorki za napis z programu, w którym montowałem wideo, zrobione na szybko).

LINK: 

Użytkownik MatiPl01 edytował ten post 06 maj 2018 - 13:41

• 0

#2 lonialomax

lonialomax
  • Maniak

• 4062 postów

Napisano 06 maj 2018 - 16:41

Uruchom rejestr systemu i sprawdź w kluczu HKLM/Software i HKCU/Software czy są jakieś pozostałości po Sony Vegas. Jak coś znajdziesz to usuń klucz z rejestru. Uruchom PC ponownie włącz CCleaner i włącz czyszczenie systemu i czyszczenie rejestru.

Użytkownik lonialomax edytował ten post 06 maj 2018 - 16:42

• 0

Mobo:  Z370 Aorus Gaming 7 - CPU: i5 9600k@4.8GHz - RAM:16GB  G Skill SniperX F4-3600 C19-8GSXKB - Grafika: GTX 1070 Extreme - Zasilacz: Corsair RM550x - Obudowa Zalman Z3 Plus

#3 MatiPl01

MatiPl01
  • Autor tematu
  • Nowicjusz

• 12 postów

Napisano 07 maj 2018 - 10:31

A co mam wybrać jak nie mam takiego klucza po otwarciu rejestru?

Mam tylko:

HKEY_CLASSES_ROOT

HKEY_CURRENT_USER

HKEY_LOCAL_MACHINE

HKEY_USERS

HKEY_CURRENT_CONFIG

• 0

#4 roman106

roman106
  • Pasjonat

• 855 postów

Napisano 07 maj 2018 - 11:31

Edycja/Znajdź - "vegas"

• 0

#5 lonialomax

lonialomax
  • Maniak

• 4062 postów

Napisano 07 maj 2018 - 12:38

HKLM to skrót HKEY_LOCAL_MACHINE

HKCU to          HKEY_CURRENT_USER

Klikasz np. HKLM następnie wyszukujesz klucz Software i tu masz wszystkie programy znajdujące się w systemie. Ty szukasz Sony Creative Software to samo powtarzasz w HKEY_CURRENT_USER.

• 0

Mobo:  Z370 Aorus Gaming 7 - CPU: i5 9600k@4.8GHz - RAM:16GB  G Skill SniperX F4-3600 C19-8GSXKB - Grafika: GTX 1070 Extreme - Zasilacz: Corsair RM550x - Obudowa Zalman Z3 Plus

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: vegas, plik, sony, usunięcie, usuń, probem, pomoc

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych