Skocz do zawartości

Uwaga, ta strona używa Cookies
Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące Cookies w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.
Dowiedz się więcej    
Akceptuję
Zdjęcie

Jaki dysk SSD 480 - 512 GB do komputera typu All-in-One

ssd dysk do aio all-in-one lenovo ideacenter 500GB

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3 odpowiedzi w tym temacie

#1 ergot

ergot
  • Nowicjusz

• 8 postów

Napisano 05 maj 2018 - 22:22

Hej, 
posiadam, prawie, trzyletni komputer typu All in One firmy Lenovo.

Model C50-30, Typ modelu maszyny: F0B10086PB.

Sprzęt posiada obecnie dysk tradycyjny 1 TB. Chciałbym go zmienić na SSD o rozmiarze 500 - 512 GB w cenie około 600 zł.

Zastosowanie: Windows 10, multimedia, proste gry + office. Ze względu na ograniczenia chyba odpada hybryda, czyli 120 SSD + 1TB w talerzu ;)  Bardzo proszę o radę na co (jakie firmy, modele) zwrócić uwagę.Dotychczas brałem pod uwagę Samsung SSD 860 EVO lub SanDisk Ultra 3D. W miarę czytania opinii i forów kandydatów zaczęło przybywać. Teraz mam totalny mętlik... 

Pozdrawiam i z góry dziękuję,

ergot

• 0

#2 kokosnh

kokosnh
  • Maniak

• 11001 postów
  • 3DMark 06:24404

Napisano 06 maj 2018 - 11:05

http://forum.benchma...0zł-system-gry/

• 0

Spoiler

#3 ergot

ergot
  • Autor tematu
  • Nowicjusz

• 8 postów

Napisano 07 maj 2018 - 23:16

Dzięki za pomoc,

chyba się skuszę na Samsunga 860 EVO 500GB. Niestety, nie znalazłem żadnego godnego , który miałby maksymalną pojemność 512GB.
Przy okazji zadam jeszcze pytanie techniczne: czy na dysku SSD trzeba także tworzyć osobną partycję na system i drugą na resztę rzeczy? Czy nie ma sensu i można trzymać wszystko na jednej?

Łączę pozdrowienia,

ergot

• 0

#4 kokosnh

kokosnh
  • Maniak

• 11001 postów
  • 3DMark 06:24404

Napisano 08 maj 2018 - 16:46

nie trzeba, ale się przydaje, jak np chcesz reinstalować system, bo danych nie musisz zgrywać. Tak to nie ma żadnej potrzeby/wymogu. 

• 0

Spoiler

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: ssd, dysk do aio, all-in-one, lenovo, ideacenter, 500GB

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych