Skocz do zawartości

Upgrade karty GTX970 g1 gaming na?


Recommended Posts

Witam,

Przeglądając ogłoszenia z GPU pomyślałem czy nie warto zainteresować się sprzedażą swojego GPU jakim jest GTX 970 G1 Gaming, myśle ze za 800zl bym sprzedał i mianowicie dokładając z 1200-1500 można by było zaopatrzyć się w już jakiegoś GTX1070ti lub 1080, uzywany z gwaranacji lub nowy. Teraz pytanie do Was, czy jest sens? Zaraz wyjdzie nowa seria GPU może poczekać? Z drugiej strony nie gram w żadne tytuły na ta chwile aby wykorzystać takiego GTXa 1070/1080.. wleci jakiś Fortnite czy Csgo/lol..

 

Reszta podzespołów to:

- i5 6600k

- Msi z170 gaming m3

- zasilacz Be Quiet! System power 8 - 600W

- 2x 8GB Corsair 3000

 

Dzięki z góry za podpowiedzi i rady

 

Edit.

Dodam ze gram na 144hz monitorze i 1080p

Edytowane przez Madprox
Link to post
Share on other sites

Daj sobie spokój jak nie grasz w nowe tytuły namiętnie i masz monitor FHD. Mam dokładnie tą samą kartę i miałem ten sam dylemat - ostatecznie stwierdziłem, że jak mam dokładać 1000zł do karty by leżała odłogiem, bo i tak dużo gram w mniej wymagające gry, to lepiej poczekać na następną generację. Nawet jak 970 stanieją do 500-600zł to z drugiej strony kupisz sobie 2060 która jeżeli trend się utrzyma będzie mocniejsza niż 1070 i za te same pieniądze masz nową kartę o jeszcze lepszej wydajności niż dzisiaj byś miał z używki za te pieniądze. Nie dość, że jeżeli trend się utrzyma będzie mocniejsza, to powinna też wziąć mniej prądu i być chłodniejsza. No i zawsze to generację do przodu, a NV jest znana z tego, że specjalnie skraca wsparcie by poprzednie generacje nie wyglądały wydajnościowo tak dobrze jak powinny patrząc na ich moc obliczeniową. 

 

Do CS'a i fortnite 970 to i tak aż nadto.

Edytowane przez wojciechu15
Link to post
Share on other sites

Dzięki @wojciechu15 za odpowiedz i radę :) także czekamy razem ;)

 

@jakub1t spoko, nie interesują mnie inne aukcje bo jak wystawiłem swoją za 900zl to mam kolesia który za tyle kupi ale po „10” czytaj po wypłacie a drugi chciał już dziś przyjeżdżać za 850;p jednak gwarancja ponad roczna ludzi bardziej zachęca.. zreszta na ta chwile już nie sprzedaje czekam na nowa serie gpu

Link to post
Share on other sites

Jeżeli masz takiego experta, który Ci tyle daje to pozbywaj się szybko bo się jeszcze w końcu ogarnie i rozmyśli.

 

Za 900 zł to można dostać GTX 1060 6GB.. fakt, że mini ale to i tak większa moc. Za 1000 zł już są normalne 1060-tki.

 

Co do wymiany jeżeli grasz tylko w cs-a i inne mało wymagające gry to szkoda kasy na taką wymianę.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...