Skocz do zawartości

LG G6 vs S7 Edge Jaki telefon do 1500zł?


Idź do rozwiązania Problem ogarnięty przez davv1882,

Recommended Posts

 

 

Jedyna wada tego telefonu wg. mnie do trochę słabo działający autofocus, zdjęcia potrafią momentami mieć zauważalne szumy. Z tego co się orientuje jest to problem softu a nie samego aparatu

Problemem jest matryca LG G6 , montowana w telefonach za 600zł.Tego przeskoczyć programowo tak łatwo nie da się. Ten typ tak ma od początku powstania.

Link to post
Share on other sites

Jedyna wada tego telefonu wg. mnie do trochę słabo działający autofocus, zdjęcia potrafią momentami mieć zauważalne szumy. Z tego co się orientuje jest to problem softu a nie samego aparatu, więc jakbyś poszukał jakiejś innej aplikacji to zdjęcia wychodzą b. dobre. Być może jakaś aktualizacja to poprawi.

 

Tania matryca to keyword. Szumu można pozbyć się wyłącznie długim naświetlaniem na manualu, ale robiąc szybkie zdjęcie nikt nie ma czasu na 0,5sek. Tak jak mówiłem, Google Camera trochę ratuje sprawę, ale S7 to dużo lepszy fotograficzny smartfon.

 

Oba telefony są na prawdę niezłe, i tylko ty odpowiesz sobie na pytanie "ktory lepszy". Dla mnie czynnikiem decydującym był ekran i nowszy SoC. Dla kogoś innego AMOLED, aparat i nakładka Samsunga zadecydują. W tych pieniądzach nie popełnisz błędu i tu, i tu.

 

A, co do wersji:

H870 - kastrat, bez wireless charging i DACa. Duży support developerów, najmniej problematyczny z custom ROMami.

H870DS - dual sim bez custom ROMów. Wersja 32gb to także kastrat, 64gb to koreańska, czyli DAC na pokładzie

US977 - US, wireless charging bez DACa, także odblokowana z custom ROMami.

G600V - unlocked, DAC, odjechana wersja koreańska.

H871/872/873 - poblokowane wersje operatorów, czyli simlock at&t/verizon

Edytowane przez Yennefer
Link to post
Share on other sites

A co myślicie o tych aukcjach?

http://allegro.pl/najtaniej-lg-g6-h871-pl-menu-gw24-3-kolory-i7189476383.html - LG G6 producent zapewnia że działa w każdej polskiej sieci.

 

S7 Edge - http://allegro.pl/najtaniej-samsung-galaxy-s7-edge-pl-menu-4-32gb-i7220740861.html - Też z Chin

 

Do żadnego telefonu nie ma dołączanego dowodu zakupu, więc ciężko tu mówić o realizowaniu gwarancji na terenie Polski, jak pisze w ogłoszeniach. Ponadto LG jest z rynku amerykańskiego, może być odnawiany lub ukrytymi wadami. Tak samo w przypadku Samsunga. Liczba komentarzy też nie mówi wiele o jakości usług tego sprzedawcy.

Cena kusząca, ale ja bym nie ryzykował.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...