Skocz do zawartości

Recommended Posts

Witam, 

Mam problem, ponieważ w wyniku niefortunnego wypadku zbił mi się kawałek szybki na wyświetlaczu. Dokładnie dolny-lewy brzeg telefonu
Całe szczęście to nie wyświetlacz, ale i tak jestem w szoku, bo telefon mam od 2 tygodni. 

 

Zastanawiam się co z robić z tym fantem. 
Mam telefon od niedawna i niestety sklep w którym kupowałem nie obsługuje ubezpieczenia, więc mam jedynie gwarancje. 

Ma ktoś pomysł jak to naprawić/wymienić ? 
Czy będzie potrzebna wymiana całego wyświetlacza czy również i szybki? 
Jak najtaniej będzie można rozwiązać ten problem ? 
Czy istnieje możliwość wymiany na gwarancji ? 


Z góry dziękuje za pomoc http://forum.android.com.pl/uploads/emoticons/default_smile.png

Link to post
Share on other sites

Też ostatnio miałem problem z rozbitym szkłem w Samsunu S8.

Dowiedziałem się że jeśli na ekranie nie występują przebarwienia to bez problemu można wymieniać w seriwsie samą szybę a nie cały wyświetlacz. 

 

Serwis z którego korzystałem wykorzystuje technologie komory kriogenicznej+LOCA a zarazem pracowali na moim ekranie a nie wstawiali jakiś tandetny chiński zamiennik.

 

Polecam chłopaków z PROHANDY cała sprawe załatwiłem wysyłkowo za pośrednictwem paczkomatów a telefon wrócił do mnie po 2 dniach od wsadzenia do paczkomatu. W sumie z wysyłkami zapłaciłem mniej niż 600 zł a dostałem jeszcze hartowane szkło na ekran.

Edytowane przez agrikol
Link to post
Share on other sites

Dokładnie, szkło hartowane jest niezbędne. Mi kilka razy już upadł telefon, a taki zestaw etui+szkło) spisał się na medal. Polecam sklep funnycase.pl Mają duży wybór doskonałej jakości etui i szkło iRon Glass, które idealnie dopasowuje się do telefonu. 

Link to post
Share on other sites
  • 3 miesiące temu...

to czy tylko szybka do wymiany, czy także wyświetlacz to już Ci powiedzą w serwisie różnica w cenie jest, ale czasem jednak warto zainwestować w „porządną” naprawę skoro po niej ma telefon dobrze działać. A jeśli chodzi już o konkretny serwis to skontaktuj się z magic phone jeśli jesteś z Warszawy. Mają lokalizację przy rondzie wiatraczna. Oni tam mają konkurencyjne ceny, a przy tym znają się na rzeczy. Ode mnie mają też plusa za szybką naprawę mojego telefonu choć to pewnie zależy wszystko od tego ile mają aktualnie roboty

Link to post
Share on other sites
  • 2 tygodnie później...
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...