Skocz do zawartości

Uwaga, ta strona używa Cookies
Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące Cookies w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.
Dowiedz się więcej    
Akceptuję
Zdjęcie

zbita szybka samsung galaxy S8

samsung galaxy s8 zbita szybka pomoc

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
8 odpowiedzi w tym temacie

#1 maciek.113

maciek.113
  • Nowicjusz

• 13 postów

Napisano 03 maj 2018 - 18:37

Witam, 

Mam problem, ponieważ w wyniku niefortunnego wypadku zbił mi się kawałek szybki na wyświetlaczu. Dokładnie dolny-lewy brzeg telefonu
Całe szczęście to nie wyświetlacz, ale i tak jestem w szoku, bo telefon mam od 2 tygodni. 

Zastanawiam się co z robić z tym fantem. 
Mam telefon od niedawna i niestety sklep w którym kupowałem nie obsługuje ubezpieczenia, więc mam jedynie gwarancje. 

Ma ktoś pomysł jak to naprawić/wymienić ? 
Czy będzie potrzebna wymiana całego wyświetlacza czy również i szybki? 
Jak najtaniej będzie można rozwiązać ten problem ? 
Czy istnieje możliwość wymiany na gwarancji ? 

Z góry dziękuje za pomoc default_smile.png

• 0

#2 roman106

roman106
  • Pasjonat

• 855 postów

Napisano 03 maj 2018 - 20:22

https://zbitaszybka....etlacza-amoled/

• 0

#3 maciek.113

maciek.113
  • Autor tematu
  • Nowicjusz

• 13 postów

Napisano 04 maj 2018 - 12:22

może ktoś miała taką sytuacje i podzieli się jakimiś poradami?

• 0

#4 mst1622

mst1622
  • Entuzjasta

• 692 postów
  • Miejscowość:PL

Napisano 05 maj 2018 - 23:35

• 0

#5 agrikol

agrikol
  • Nowicjusz

• 1 postów

Napisano 08 maj 2018 - 15:52

Też ostatnio miałem problem z rozbitym szkłem w Samsunu S8.

Dowiedziałem się że jeśli na ekranie nie występują przebarwienia to bez problemu można wymieniać w seriwsie samą szybę a nie cały wyświetlacz. 

Serwis z którego korzystałem wykorzystuje technologie komory kriogenicznej+LOCA a zarazem pracowali na moim ekranie a nie wstawiali jakiś tandetny chiński zamiennik.

Polecam chłopaków z PROHANDY cała sprawe załatwiłem wysyłkowo za pośrednictwem paczkomatów a telefon wrócił do mnie po 2 dniach od wsadzenia do paczkomatu. W sumie z wysyłkami zapłaciłem mniej niż 600 zł a dostałem jeszcze hartowane szkło na ekran.

Użytkownik agrikol edytował ten post 08 maj 2018 - 15:53

• 0

#6 roman106

roman106
  • Pasjonat

• 855 postów

Napisano 09 maj 2018 - 00:31

Hartowane szkło na ekran po takiej wymianie jest zalecane, bo wstawiona szybka, to na pewno nie Gorilla Glass i będzie się rysować.

• 0

#7 Adamas90

Adamas90
  • Nowicjusz

• 3 postów

Napisano 11 maj 2018 - 14:43

Dokładnie, szkło hartowane jest niezbędne. Mi kilka razy już upadł telefon, a taki zestaw etui+szkło) spisał się na medal. Polecam sklep funnycase.pl Mają duży wybór doskonałej jakości etui i szkło iRon Glass, które idealnie dopasowuje się do telefonu. 

• 0

#8 tycjusz

tycjusz
  • Nowicjusz

• 2 postów

Napisano 16 sierpień 2018 - 09:16

to czy tylko szybka do wymiany, czy także wyświetlacz to już Ci powiedzą w serwisie różnica w cenie jest, ale czasem jednak warto zainwestować w „porządną” naprawę skoro po niej ma telefon dobrze działać. A jeśli chodzi już o konkretny serwis to skontaktuj się z magic phone jeśli jesteś z Warszawy. Mają lokalizację przy rondzie wiatraczna. Oni tam mają konkurencyjne ceny, a przy tym znają się na rzeczy. Ode mnie mają też plusa za szybką naprawę mojego telefonu choć to pewnie zależy wszystko od tego ile mają aktualnie roboty

• 0

#9 klaraa

klaraa
  • Nowicjusz

• 5 postów

Napisano 27 sierpień 2018 - 13:17

Ja polecam nosić szkło hartowane, zawsze to dodatkowo ochraniania szybkę 

• 0

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: samsung, galaxy, s8, zbita, szybka, pomoc

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych