Skocz do zawartości

Telefon, który zastąpi Nokie 630 do 1000zł, głównie do muzyki


Recommended Posts

Witam, poszukuję telefony do około 1000zł, który zastąpi mi moją Lumie 630. Wiem, że będzie ciężko, ale niestety już czas pożegnać Windows Phona. Nie jestem wymagającym użytkownikiem, nie obchodzą mnie megapiksele w aparatach. Jedyne zdjęcia, jakie robiłem telefonem to zdjęcia dokumentów. Nie gram na telefonie, nie interesuje mnie oglądanie filmów czy VR.

Zależy mi na tym, aby bateria miała minimum 3000 mAh. Jeżeli chodzi o wyświetlacz to raczej nic powyżej „Full HD”. Obudowa wytrzymała, niebłyszcząca dodatkowo musi być mini jack. Chciałbym, aby telefon mi długo posłużył, dlatego interesują mnie telefony, na których był od razu system Oreo. Rzecz, która może przeważyć na korzyść, któregoś modelu to na pewno, jakość odtwarzanego dźwięku. Tak naprawdę telefon w 70% czasu służy mi do słuchania muzyki. Nie wykluczam żadnej marki. Nie spieszę się z zakupem, jeżeli wiadomo, że ma wyjść telefon, który spełnia moje wymagania to chętnie poczekam.

 

mój budżet : 1000zł
gdzie i jak zamierzam dokonać zakupu:  sklep
nowy czy używany:  nowy
preferowany rozmiar wyświetlacza: 5+
preferowany system mobilny:  Android Oreo
do czego będę używać urządzenia:  70% muzyka, 20% internet, 10% komunikacja(smsy, telefony, maile)
najważniejsze wymagania: dobra jakość odtwarzanego dźwięku, mini jack, dual sim, wytrzymały 

 

Link to post
Share on other sites

Trochę starszy już, ale bardzo dobrą jakość dźwięku oferuje HTC 10. Mógłbyś się jeszcze rozejrzeć za ZTE Axon 7 i ZTE Axon 7 Mini, który mają najlepsze głośniki na rynku. Niestety, trzeba obu szukać na Allegro raczej.

 

Jeśli chodzi o nowsze konstrukcje to HTC U11 gra naprawdę dobrze. Można jeszcze przetestować LG G6, ewentualnie S7 w wersji Edge. Niestety, odstają one wyraźnie od budżetu.

Edytowane przez VEGAreed
Link to post
Share on other sites
Napisano (edytowane)

Przyglądałem się tym ZTE, cenowo bardzo fajnie tylko, że to telefony z 2016 roku. Czytałem, że da się je podnieść do Nougata ale pytanie jak sam soft na nich działa?  HTC U11 poza ceną nie ma też jacka. A jakieś opinie o Huawei Mate 10 Lite?

Edytowane przez setheesh
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...