Skocz do zawartości

Telefon z ekranem o proporcjach 18:9 podobny do Mate 10 lite


Recommended Posts

Witam, mój tata chciałby zmienić telefon. Dużo na nim czyta książek więc fajnie jakby miał duży ekran i najlepiej proporcje 18:9. Wstępnie chcieliśmy kupić Huawei Mate 10 Lite, ale w jego abonamencie 50 zł w playu chcą za niego 1000 zł, przy 60 zł - 840. Oczywiście cena od czapy, na allegro bez problemu można kupić nowy za 900-1000 zł. Znacie może jakieś inne dobre telefony podobne z wyglądu do tego Huaweia tylko żeby był tańszy? Jako ciekawostkę powiem: 2 lata temu mój tata brał w tym abonamencie p8 Lite i zapłacił za niego 100 zł. Teraz po 2 latach ten telefon dalej jest w ofercie, ale kosztuje już 400 zł. Ja rozumiem, że teraz dają więcej internetu, darmowe rozmowy, sms itp, ale wartość telefonów powinna raczej spadać.

 

Wstępnie w oko mi wpadł Xiaomi Redmi 5 Plus za ok 650 zł z allegro.

Edytowane przez djgromo
Link to post
Share on other sites

A może Honor 9 Lite lub Huawei P Smart? To prawie takie same urzązenia jak Mate 10 Lite. Ceny zaczynają się od 870 zł w sklepach, na pewno i taniej można znaleźć.

Redmi 5 Plus to również dobry wybór, dosyć niska ta cena 650 zł z allgro. To wersja 3/32 GB? Wersja 4/64 jest niewiele droższa, wg. ceneo spokojnie poniżej 800 zł można wyrwać w proIine, sferis czy pcprojekt, te sklepy są najczęściej wymieniane jako "pewniaki" w zakupach Xiaomi, żeby nie martwić się o ewentualną realizację gwarancji. A dodatkowa pamięc zawsze się przyda, dla lepszego zarządzania.

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Czekaj, ale Twój tata chce wymienić smartfon dlatego, że czyta na nim dużo książek? Nie lepszym rozwiązaniem byłoby wyposażenie się w czytnik ? Dysponując już 500 zł możesz nabyć markowy czytnik z podświetleniem, np Kindle PPW3 (dostępny w morelu, czy sferisie), który zapewni dalece lepszy komfort czytania nawet od flagowych smartfonów.

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Czekaj, ale Twój tata chce wymienić smartfon dlatego, że czyta na nim dużo książek? Nie lepszym rozwiązaniem byłoby wyposażenie się w czytnik ? Dysponując już 500 zł możesz nabyć markowy czytnik z podświetleniem, np Kindle PPW3 (dostępny w morelu, czy sferisie), który zapewni dalece lepszy komfort czytania nawet od flagowych smartfonów.

Telefon ma już 2 lata i chce zmienić na nowszy.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...