Skocz do zawartości

Uwaga, ta strona używa Cookies
Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące Cookies w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.
Dowiedz się więcej    
Akceptuję
Zdjęcie

Błąd karty graficznej AMD Radeon R9 M375 "Thread stuck in device driver"

#błąd #kartagraficzna

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
1 odpowiedź w tym temacie

#1 brewchuck1

brewchuck1
  • Nowicjusz

• 11 postów
  • Miejscowość:Lublin

Napisano 29 kwiecień 2018 - 20:07

Witam, 

jakiś czas temu zapragnąłem pograć na moim laptopie Lenovo Z51-70 w Battlefield 1. Gra chodziła w granicach 30 klatek na minimalnych ustawieniach. W pewnym momencie nastąpiła kompletna "zwiecha" komputera. Nic nie dało się zrobić , więc zrestartowałem sprzęt. Po ponownym odpaleniu gry stało się to samo. Chyba za trzecim razem przy ponownym uruchamianiu laptopa wyskoczył bluescreen informujący o tym , że coś poszło nie tak "Kod błędu: THREAD_STUCK_IN_DEVICE_DRIVER" Dodam jeszcze , że nie podkręcałem karty ani nie rozkręcałem nigdy komputera. 

I tu moje pytanie: czy ktoś jest w stanie powiedzieć co się stało  i czy da się to rozwiązać bez wizyty w serwisie?

Pozdrawiam,

brewchuck1

• 0

#2 jarrino

jarrino
  • Maniak

• 10723 postów
  • Miejscowość:Warszawa

Napisano 29 kwiecień 2018 - 20:27

Czytałeś coś tutaj https://www.google.p...chrome&ie=UTF-8 ?

• 0

i5 9600K; EVGA Z370 ;32Gb Hyperx 2666 ; MSI 1070 ;Thermaltake Smart SE 630W

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: #błąd, #kartagraficzna

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych