Skocz do zawartości

Spadek wydajności po zaktualizowanych sterownikach


Recommended Posts

Witam posiadam laptop HP 250 G5 z cpu i3 5005u 4 gb ram ddr3 1600 mhz i z AMD R5m430.

Problem jest w tym że co ras częściej odnotuje spadki fps w CS:GO , otóż kiedy odinstalowałem wszystkie sterowniki i zainstalowałem nowe do karty graficznej to było wszystko pięknie ale w fortnite miałem  artefakty tylko przy tej grze przy innej np w cs,wocie,minecrafcie,fifa tego niemiałem tylko w tej grze. Postanowiłem odinstalować jeszcze raz sterowniki i zainstalować za pomocą HP support assistant. Na początku było dobrze w Fortnite nie miałem już artefaktów ale też znikła mi blokada fps w grach bo w każdej grze miałem stałe 60 fps ani mniej ani więcej. Jednak gdy zainstalowałem te sterowniki z tego supporta od HP to blokada mi znikła tak samo jak i znikła płynność w cs bo często mam dropy fps z 120 do nawet 10-20 fps. Czy jak pobiorę stery od AMD to wszystko wróci do normy . Dodam jeszcze  że karte lekko podkręciłem i pracuje do temperatury 40-60 C bardziej 50 C . Dodam jeszcze że jak pobieram sterowniki z AMD to zamias m430 pokazało mi m335 . Ok to raczej wszystko co mnie gryzie czekam na szybką odpowieć :D

Link to post
Share on other sites

GPU-z jaki model karty pokazuje? FPS możesz sobie zablokować w ustawieniach sterowników, pewnie przy reinstallu się zresetowały. Testowałeś OC karty jakimiś stress testami i benchmarkami? Może podkręciłeś ciut za wysoko i przez to te spadki?

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Nie to nie tego wina kiedy testowałem w 3dmark przed tymi sterownikami i teraz tez testowałem i jest tyle samo punktów :/ Spróbuje znowu pobrać ze strony AMD i zobacze co sie stanie.


Jak chodzi o GPU-z pokazuje mi dobrze a z podkręceniem też niema błędów bo podkręcam wyżej i jest dobrze a teraz ustawiłem tak na delikatne podkręcenie , mówie pobiorę ze strony AMD i zobacze czy problem zniknie.

Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...