Skocz do zawartości

Recommended Posts

Witam !

Kupiłem telefon jak w temacie i okazał się strasznym badziewiem. W czasie łączenia z innym numerem przerywa połączenia, pokazuje oczekujące i przerywa połączenie oraz trzeba wprowadzić wzór odblokowania a wtedy uruchamia się notatnik. Taki objaw jest bardzo często. Zmieniałem w ustawieniach przeróżne opcje nic to nie daje. Sądzę, że to wina tego całego Androida. Nie radzę kupować. Miałem już kilka smartfonów, ale ten jest zupełnie do kitu.

Link to post
Share on other sites

Badziewny to jest ten temat. Mam telefon od 9 miesięcy, Samsung, LG i inne popularne marki w jego cenie mogą mu stopy całować. Wszystko działa jak należy, ba ja od wyjęcia go z pudełka nie formatowałem, bo chodzi szybko. Bateria 2-3 dni, 6-8h pracy na wyświetlaczu, w tym 3-4h gry.

 

Jak go kupiłeś z niepewnego źródła z podrabianym oprogramowaniem (przeróbka China version na Global) to się nie dziw.

Edytowane przez CrisPell
Link to post
Share on other sites
No tak aparaty, też są super w ksiaomi. :rotfl:
A kto normalny kupuje telefon dla zdjęć w tym przedziale cenowym :rofl: W codziennych zastosowaniach jest wystarczający. Chcesz dobre zdjęcia kup sobie lustrzankę.

 

Ostatnie zdjęcie jakie zrobiłem tym telefonem:78f1309a82b72da22bb36a2179ddc1b3.jpg

Edytowane przez CrisPell
Link to post
Share on other sites

 

 

A kto normalny kupuje telefon dla zdjęć w tym przedziale cenowym :rofl: W codziennych zastosowaniach jest wystarczający. Chcesz dobre zdjęcia kup sobie lustrzankę.

Najlepszy aparat jest taki jaki każdy ma przy sobie. Jest masa ludzi chcąca mieć jaka lepsze foto, ze smartfona a śiaomi jest w czarnej pupie gdy warunki się nieco pogorszą.

 

 

Ostatnie zdjęcie jakie zrobiłem tym telefonem:

Nawet kadru nie potrafisz uchwycić odpowiednio.

 

 

Wszystko działa jak należy, ba ja od wyjęcia go z pudełka nie formatowałem, bo chodzi szybko. Bateria 2-3 dni, 6-8h pracy na wyświetlaczu, w tym 3-4h gry.

Kto normalny kupuje smartfona do gier ? %-)

Link to post
Share on other sites

Najlepszy aparat jest taki jaki każdy ma przy sobie. Jest masa ludzi chcąca mieć jaka lepsze foto, ze smartfona a śiaomi jest w czarnej pupie gdy warunki się nieco pogorszą.

 

 

Nawet kadru nie potrafisz uchwycić odpowiednio.

 

 

Kto normalny kupuje smartfona do gier ? %-)

 

To jak chcą mieć lepsze foto to kupują smartfon z wyższej półki. Oczekiwanie od budżetowego telefonu za 600-700zł aparatu rzędu dobrej cyfrówki jest co najmniej żałosne. Nie jestem fotografem i na fotografiach mi specjalnie nie zależy mają się mnie podobać nie tobie. A to, że napisałem ile potrafi wytrzymać w grach oznacza od razu jego główne zastosowanie? Płytko oceniasz ludzi. Od telefonu wymagam, żeby dzwonił, smsy mógł wysłać, płynnie strony przeglądać, kilkanaście aplikacji od mapy po odtwarzacz włączyć. A tego nie zaoferują wszystkie żałosne marki, które dają max 2GB RAM i słaby procesor w połączeniu z wypełnionym po brzegi nic nie wartymi aplikacjami oraz zasobnożerną nakładką oraz baterią na max 1 dzień w podobnej kwocie. I przez durny aparat nie można powiedzieć, że jest złym telefonem.

 

Przepalona czerwień i kiepska ostrość. Tanie lumie z 5mpix zrobią lepsze foty. Nawet sony ericsson z 2006 roku miejscami nie odstaje  ;)

Zdjęcie zostało zrobione z automatycznymi ustawieniami na HDR i z makro na widoczny na pierwszym planie tulipanie. Nie mówiąc, że właściwie to zdjęcie jest mocno skompresowane przez Tapatalka. I co z tego, że Lumia, SE robią lepsze foty? Skoro nic po za tym nie potrafią? Lumia oficjalnie martwe oprogramowanie, SE nawet nie wspominam.

 

Powiem tyle, chcesz robić dobre zdjęcia kup inny telefon. Chcesz komfortowo korzystać z mediów (gry, internet, masa użytecznych aplikacji), dzwonić, smsować, nie siedzieć na ładowarce dzień w dzień, zdjęcia sporadycznie okazyjnie kup Xiaomi.

Edytowane przez CrisPell
Link to post
Share on other sites

@CrisPell

Trochę jak typowy fan "Xiaomi lepsze", który nie zauważa nic innego na rynku. Na takim Samsungu czy innym OnePlusie nie dam rady komfortowo korzystać z mediów ?

Według mnie Xiaomi ma bardzo dobre sprzęty ale bez przesady żeby traktować ich jak bogów, którzy zrobią Ci to samo za 1/2 ceny, na czymś trzeba przyciąć, a prócz nich są też inni ciekawi chińscy producenci, którzy nie cieszą się jednak u nas taką popularnością. 

Link to post
Share on other sites

 

 

Na takim Samsungu czy innym OnePlusie nie dam rady komfortowo korzystać z mediów ?

Podaj przykład Samsunga za 700zł który po roku używania się nie zacina (Solidy się nie liczą :D ). Pracowałem w serwisie i jak ludzie przynosili mi tanie samsungi to miałem ochotę rzucić o ścianę jak musiałem tego używać.

Link to post
Share on other sites

@zbiku90

Nikt tu nie ograniczył się do kwoty 700zł. Samsungi zaczynają się od A, bo pozostałe to raczej produkty smartfonopodobne.

Nie mówię, że w tej cenie znajdzie coś lepszego od Xiaomi ale wychwalanie ich telefonów aż tak to trochę przesada. Mają swoje wady.

Link to post
Share on other sites

Mam S7 Edge i S8 na codzień. Oba nawet do pięt nie dorastają 10 letniej cyfrówce (co prawda za ponad 1000 zl, ale mimo wszystko wiekowa) a to dowodzi, że takie gowienko nie ma prawa zrobić lepszego zdjęcia niż aparat z obiektywem 10 krotnie większym. Nawet oglądając na komputerze fotki z S8/S7 Edge vs stara cyfrówka widać ogromną różnicę w detalach, ostrości. Dużo mniejsza różnica jest pomiędzy LG G2 a S7 Edge niż S8 a starym aparatem ;)

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...