Skocz do zawartości

Parvum R1.0 ATX, X299 TUF, 7800X, Geil Super Luce DDR4, GTX1080 FTW, Corsair HX1000


Recommended Posts

Cześć,
Niestety z pewnych względów muszę rozstać się ze świeżo ukończonym projektem Pink Panther. Na sprzedaż jest praktycznie wszystko co zostało użyte w projekcie. Pozwolę sobie podzielić tematy na hardware i LC, żeby nie robić bałaganu.
 
Fotka z kartką:

31175648_1714350995307225_89942993290573

 
1. Asus X299 TUF Mark 1
Płyta kupiona w listopadzie 2017 w morele.net. W pełni sprawna, posiadam pełen komplet akcesoriów. Jak widziecie, armor płyty malowałem PlastiDip'em na biało. Jest to całkowicie bezpieczny i odwracalny mod, w każdej chwili można go usunąć po prostu zrywając warstwę gumy. W zależności od woli kupującego mogę sprzedać płytę w takim stanie, bądź zerwać PlastiDip i wysłać płytę w stanie fabrycznym.
 
Cena: 1000 zł
 

J5g6Nld.jpg

 
XyTb7H5.jpg

 

2. Intel i7 7800X
Procesor kupiony w x-kom w sierpniu 2017. Oczywiście w pełni sprawny, BOX.
 
Cena: 950 zł
 

w7dzUVh.jpg

 
3. 2x GeIL Super Luce DDR4, 2x4GB, 2400MHz, CL16 (GLWW48GB2400C16DC)
Dwa komplety po 2x4GB. Kupione w lutym 2018 w morele.net. Pulsujące białe podświetlenie LED. W pełni sprawne, u mnie chodzą na 2800Mhz bez problemu.
 
Cena: 430 zł/komplet 2x4GB. W przypadku zakupu obu kompletów 800 zł.
 

vSSqlrI.jpg

 
Qq27reQ.jpg
 
Q05gHVg.jpg

 

 
4. 2x EVGA GTX1080 FTW
Karty kupione we wrześniu 2016 w x-kom. W pełni sprawne oraz z kompletem akcesoriów. Założone bloki wodne Alphacool (przy EVGA nie ma to wpływu na gwarancje), ale sprzedaję z fabrycznym coolerem (bloki na sprzedaż w innym temacie - w przypadku chęci zakupu z blokami przewidziany spory rabat ;)). Karty nie były katowane w koparkach. Są na gwarancji producenta w zdecydowanie najlepszej firmie w kwestii podejścia do klienta do września 2019 roku.
 
Cena: 2300 zł/szt
 

ikTimtJ.jpg

 
sklHUgX.jpg
 
qcUggox.jpg

 

 
5. Corsair HX1000i
Zasilacz kupiony w grudniu 2015 roku w morele.net i jest na 5 letniej gwarancji producenta, więc do końca 2020 roku. Cewki nie piszczą, napięcia trzyma idealnie. W komplecie wszystkie kable jakie daje producent, a do tego opleciony na czarno kabel Corsair Link. W przypadku chęci zakupu wraz z dodatkowym okablowaniem robionym na wymiar bądź przedłużkami proszę o kontakt.
 
Cena: 700 zł
 

lLhc6Oa.jpg

 
6. Parvum R1.0 ATX
Obudowa robiona przez Parvum zgodnie z moimi wytycznymi. Wspiera pełen standard ATX. Pomieści również trzy chłodnice 360/60mm, względem seryjnych dwóch 360/30mm. Na topie znajduje się okno, które zostało znacząco powiększone względem standardowego :) Ponadto na froncie znalazł się cover chłodnicy, który spełnia również inne funkcje - pozwoli na zamontowanie dwóch rezerwuarów obok siebie oraz stanowi dom dla Aquaero 6 XT ;) Kolejną zmianą względem seryjnej R1.0 jest możliwość montażu wentylatora na tylnej ścianie. Oczywiście następstwem tych zmian jest istotne zwiększenie wymiarów R1.0 - mojej wersji bliżej już do L1.0. Mogę podać więcej szczegółów jak dokładne wymiary jeżeli będzie taka potrzeba.
Obudowa wykonana jest z dwóch rodzajów Perspexu - główny to 5mm biały, a dodatkowy to 3mm Candy. Jako, że obudowa jest w pełni modularna, nie ma żadnego problemu z wymianą tych (jak i dowolnego innego) paneli na inne. W razie potrzeby mogę pośredniczyć w zamówieniu paneli w Parvum.
Koszt zakupu i sprowadzenia fabrycznej R1.0 to 250 funtów. Sprzedawana przeze mnie wersja przeszła spore zmiany, co też istotnie podniosło koszt końcowy.
 
Cena jaka mnie interesuje to 1200 zł.

 

k2H0sMP.jpg
 
kDak7IV.jpg
 
RRts0Rl.jpg
 
7Qy43fM.jpg
 
oBW9AqH.jpg
 
r2yAj8v.jpg
 
KF9yZOc.jpg
 
Pcaxu8B.jpg

 

 
Możliwe wystawienie aukcji allegro. Nie wysyłam za pobraniem.
Do cen należy doliczyć koszt wysyłki kurierem/paczkomatem.
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...