Skocz do zawartości

Obudowa Gelid Darkforce, RAM DDR3 4GB do Laptopa, Case UAG Iphone 6, CPU i3 2310M


Recommended Posts

Witam
Robię małe wietrzenie tego co mi się zebrało w mieszkaniu, jako że planuje wyjazd i potrzebne mi są szybko pieniążki :)
Wszystko możliwe do odbioru osobistego w Warszawie, ewentualnie w piątek w Szczecinie.
Mogę również wysłać każdy przedmiot po przedpłacie, jak najbardziej w tym miejscu możliwe allegro :)
 Gdyby ktoś chciał więcej informacji na jakiś temat proszę pytać :)
Posiadam na sprzedaż następujące rzeczy:
 
1. Obudowa Gelid Darkforce:

Sporych rozmiarów buda, ładnie się prezentuje. Wszystkie informacje do znalezienia w internecie, nie będę tu wklejał żeby nie robić syfu :)

 

Co do budy:

Nigdy nie miałem problemów z temperaturami w tej budzie, mieści naprawdę spore GPU i wysokie chłodzenia.

Nie posiadam dwóch śledzi z tyłu (były zajęte przez GPU) - Jak znajdę, dorzucę.

Co za tym idzie nie mam 2 śrubek od tych śledzi, oraz 2 śrubek od bocznych płyt obudowy. Śrubki mozna kupić 20szt za kilka zł na allegro, albo użyć jakichś z innej budy i nie będzie problemu :)

 

Powód sprzedaży - Nie zmieściła mi się chłodnica 280mm i w szale zakupowym kupiłem nową budę zamiast zmienić AIO na mniejsze ... 

Zamienione są wentylatory z oryginalnych Gelida, na wentylatory SPC, trzeba je wkręcić, jeżeli komuś pasują te wentyle to mogę to zrobić, ewentualnie jak ktoś się mocno uprze to wrzucę te od Gelida. Sztuk dwie (na zdjęciu leżą 3)

 

d13422d2d73a742dmed.jpg

 

6bc47b3c73fae460med.jpg

 

40d2564d7c201c72med.jpg

 

7709b8dbdbd72265med.jpg

 

 

Cena: 140zł - W Czwartek (Przy przelewie/odbiorze osobistym) opchnę za 100zł!

 

2. RAM DDR3 4GB do Laptopa - SPRZEDANE

 

Wiele do napisania nie ma, jak chcesz tchnąć trochę ruchu w stary sprzęt to zapraszam :)

 

e08ecd50a06be09amed.jpg

 

Cena: 65zł

 

3. CPU i3 2310M

Mobilny procesor wyciągnięty z laptopa, podmieniony na lepszy ze starego laptopa. Wszystko z nim działało i było okej :) Więc może akurat komuś się przyda. Tutaj najchętniej odbiór osobisty bo nie mam żadnego dobrego pudełka.

 

73d2974eb23d3a99med.jpg

 

Cena: 25zł

 

4. Case UAG na Iphone 6/6S

 

Pancerny Case na iPhone'a. Wygrany kiedyś w konkursie Benchmarkowym (Pozdrawiam :)) Pierwsza rzecz którą wygrałem w życiu, ale nigdy do niczego mi się nie przydała :P Leżał i leżał czekał aż coś z nim zrobię, na allegro widzę jakieś zaporowe ceny, oddam go po taniości, nie ma co leżeć.

 

3a3ac8b98d72e1bfmed.jpg

 

Cena: 50zł


RAM - Sprzedany

 

Do jutra budę opchnę za 100zł :)

Edytowane przez Petka223
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...