Skocz do zawartości

Uwaga, ta strona używa Cookies
Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące Cookies w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.
Dowiedz się więcej    
Akceptuję
Zdjęcie

OC Skylake nonK na oficjalnych biosach MSI

nonk oc oc z170 intel skylake i5-6500 noc

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
Brak odpowiedzi do tego tematu

#1 davastator

davastator
  • DeV

• 39 postów
  • Miejscowość:Oświęcim

Napisano 23 kwiecień 2018 - 02:10

Gdyby kogoś jeszcze interesowało OC nonK skylake, chciałem potwierdzić że na kilku ostatnich oficjalnych biosach od MSI do płyt Z170 mozna spokojnie robic OC przez BCLK bez kombinowania z customami. Swoją drogą ciekawe co ich skłoniło do przywrócenia takiej opcji :D Na pewno działa na biosie A.060, nie wiem jak z nowszymi, ale pewnie również.
Więcej szczególów wpisałem w opis filmu, razem z tym co robiłem (ogólnie procedura podobna do tej na customowych biosach jeśli już ktoś się w to bawił).
Powinno działać na wszystkich podobnych Z170 od MSI bo bios chyba ten sam, czyli gaming3, gaming5, mortary, sli plus, gaming pro, carbony, kraity itd.
https://www.youtube....h?v=rvJ5scyx-Mo

• 3

CPU: INTEL i5-6500 MOBO: MSI Z170 GAMING M3 RAM: CORSAIR 2x4GB DDR4 2400mhz CL14 HDD: 500GB 

PSU: XFX PS 550W MYSZ: RAZER DEATHADDER SŁUCHAWKI: SENNHEISER HD201 ZEW. HDD: WD ELEMENTS 2TB 

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: nonk oc, oc, z170, intel, skylake, i5-6500, noc

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych