Skocz do zawartości

Uwaga, ta strona używa Cookies
Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące Cookies w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.
Dowiedz się więcej    
Akceptuję
Zdjęcie

50% zniżka na hosting mydevil.net

hosting webhosting mydevil node.js mongodb django php ssh ruby on rails kody rabatowe

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
1 odpowiedź w tym temacie

#1 michkul

michkul
  • Nowicjusz

• 1 postów

Napisano 21 kwiecień 2018 - 23:24

50% zniżka na hosting mydevil.net

Zapraszam do skorzystania z mojego kodu polecającego: 5Q2YWSPJ18
dającego 50% rabat na nowe konta hostingowe w mydevil.net.

W mydevil mam kilka stron, głównie oparte o nodejs+mongo, django+pgsql i coś w php, większych problemów nie miałęm - a jak się coś pojawiło to support działa naprawdę szybko.

Gdy skorzystasz z mojego kodu ja otrzymam 50% twojej wpłaty więc wszyscy skorzystamy (do końca miesiąca 50% a poźniej promocja się kończy i będzie 20%).

reflink:
http://www.mydevil.net/pp/5Q2YWSPJ18

#2 Kierze

Kierze
  • Nowicjusz

• 22 postów

Napisano 27 maj 2018 - 21:44

Chyba teraz wszystkie serwerownie mają taki okres, zniżek i promocji. Sami szukaliśmy ostatnio i w ArubaCloud natrafiliśmy też na promocje -dla nas akurat oferta wydawała się najbardziej atrakcyjna, szczególnie stabilność opisywana na forach mnie przekonała, bo w przypadku sklepu internetowego tego oczekujemy - stabilności, a i możliwość zwiększania pakietu praktycznie od ręki również jest plusem.

Użytkownik adivxv edytował ten post 20 luty 2019 - 12:41

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: hosting, webhosting, mydevil, node.js, mongodb, django, php, ssh, ruby on rails, kody rabatowe

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych