Skocz do zawartości

komputer do CS:GO i PUGB


Recommended Posts

  • Zastosowanie komputera :do gier CS:GO i PUGB

  • Maksymalna kwota :4000 zł

Kiedy zamierzam kupić komputer? do czerwca 2018 r.

Których części potrzebuję :procesor, ram, płyta gówna, karta graficzna ?

Czy będę podkręcać sprzęt? : w zależności od propozycji

Rozdzielczość mojego monitora i model ASUS ROG PG279Q ;  2560 x 1440

Specjalne wymagania :brak

Części z poprzedniego komputera (konkretne modele) :2 dyski SSD Crucial SATA+GTX 970

Link to post
Share on other sites

Grafiki w zasadzie kupować nie musisz. 

GTX 970 spokojnie ogarnie CS:GO a i komfort w PUGB będzie w FHD. Jak celujesz w 1440p, to raczej warto zmienić ale nie wiem czy nie lepiej teraz skupić się na CPU pod OC, dobrych pamięciach i całej reszcie pod wymianę karty za jakiś czas.

 

Jak wygląda sprawa z zasilaczem, obudową bo nie ma o tym żadnej wzmianki. 

Link to post
Share on other sites

Grafiki w zasadzie kupować nie musisz. 

GTX 970 spokojnie ogarnie CS:GO a i komfort w PUGB będzie w FHD. Jak celujesz w 1440p, to raczej warto zmienić ale nie wiem czy nie lepiej teraz skupić się na CPU pod OC, dobrych pamięciach i całej reszcie pod wymianę karty za jakiś czas.

 

Jak wygląda sprawa z zasilaczem, obudową bo nie ma o tym żadnej wzmianki. 

zasilacz mam be queit 500W, ale ma już 5 lat to wymienię razem z obudową, kartę zostawię zobaczę jak sobie będzie radzić, masz jakąś propozycję w co celować jeżeli chodzi o twoje sugestie co do procka i pamięci, płyty?  

Edytowane przez jakubek27
Link to post
Share on other sites

 

 

taka jest moja propozycja

Słabo, MOBO lepiej dać z lepszą sekcją Z370 Tomahawk w tej cenie, za tyle co G1 mamy Palit Gamerock z cichszym chłodzeniem. M35T za 290zł to tez przegięcie, za 330 jest bardziej przewiewny Fractal z lepszym wykonaniem.

 

1 x Intel Core i5-8600K /3.6GHz, 9MB, LGA1151, BOX/1 x bequiet! Dark Rock 31 x AsRock Z370 Extreme4 /intel Z370, LGA1151/1 x G.Skill 16GB (2x8GB) 3200MHz CL16 Ripjaws51 x Fractal Design Meshify C (Black, Glass)1 x Seasonic FOCUS Plus 550W Gold

3360zł
 
Konfig pod OC z wydajnym i cichym chłodzeniem na procesor, MOBO z mocną sekcją i bdb wyposażeniem, 16GB RAM szybkiej pamięci. Nowa obudowa od Fractala z piwnicą oraz panelem z hartowanego szkła, do tego cichy i bardzo dobry jakościowo zasilacz od Seasonica z ogromnym zapasem mocy i długą gwarancją.
Reszta kaski na upgrade GPU do GTX 1070/1080.
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...