Skocz do zawartości

Są sklepy które wypożyczają słuchawki?


Recommended Posts

Witam, chciałbym wiele słuchawek sobie obsłuchać, wiem że moge w jakims sklepie z słuchawkami sobie posłuchać, ale najczęściej się zdarza, że tam żadnych słuchawek nie ma które ja bym chciał przetestować, nie ma jakiegoś sklepu co wypożycza, za opłatą każde słuchawki?

Link to post
Share on other sites

Nie,nie.Taki bezczelny to jednak nie jestem...:) Wydaje mi się jednak (choć tak w temacie nie siedzę),że takich sklepów nie ma. Jedynym wyjściem,jest sklep specjalistyczny z dużym asortymentem.Wtedy możesz przesłuchać na miejscu.

Link to post
Share on other sites

Nie,nie.Taki bezczelny to jednak nie jestem... :) Wydaje mi się jednak (choć tak w temacie nie siedzę),że takich sklepów nie ma. Jedynym wyjściem,jest sklep specjalistyczny z dużym asortymentem.Wtedy możesz przesłuchać na miejscu.

źle zacytowałem, odwrotne odpowiedźi dałem do waszych postów, chodziło mi o tą opcje 14 dni co kolega wyżej dał, tak się chyba nie da co nie? (wyporzyczać na 14 dni w każdym sklepie?)

Link to post
Share on other sites

Tzn. praktycznie się da i będzie to zgodne z regulaminami i naszym,jako klientów,prawem. Na pewno możesz tak zrobić,kupując w sklepach prowadzących sprzedaż internetową. Twoje koszty to będzie cena wysyłki zwrotu. Radzę jednak,dobrze wczytać się w regulaminy takich sklepów. Jednak biorąc pod uwagę różne koszty przesyłki kurierskiej,to przesłuchanie takich słuchawek,może cię kosztować ok.30 zł za sztukę i czekanie na zwrot pieniędzy...

Link to post
Share on other sites

Płacisz za słuchawki + wysyłkę, używasz max 14 dni, odstępujesz od umowy zawartej na odległość, odsyłasz na swój koszt, czekasz na zwrot pieniędzy za słuchawki (chyba max 1 miesiąc). Innej opcji na wypożyczenie słuchawek nie znam, żaden stacjonarny sklep ci raczej sprzętu nie pożyczy

Link to post
Share on other sites

To trochę kijowo, Może być tak że wyślą mi zepsute, zwrócę je i powiedzą że je zepsułem i nie oddadzą pieniędzy, nie wiem jak wy, ale ja nigdy przy kurierze nie otwieram paczki i nie testuje sprzętu, jak to się według sklepu chyba powinno robić w razie takich rzeczy .

Link to post
Share on other sites

Jeszcze nigdy nie miałem problemu ze zwrotem, a robiłem to dość często ;)


Płacisz za słuchawki + wysyłkę, używasz max 14 dni, odstępujesz od umowy zawartej na odległość, odsyłasz na swój koszt, czekasz na zwrot pieniędzy za słuchawki (chyba max 1 miesiąc). Innej opcji na wypożyczenie słuchawek nie znam, żaden stacjonarny sklep ci raczej sprzętu nie pożyczy

 

Są sklepy, które sprzęty wypożyczają lub wysyłają egzemplarze pokazowe (sample)

Wy od razu zakładacie z góry, co dany sklep oferuje, a jest jeszcze coś takiego, jak zwykłe dogadanie się ;) Wystarczy podpytać, napisać i będzie wszystko wiadomo.

 

Czasem zwykły mail z zapytaniem o jakiś rabat może obniżyć cenę o 5-10% :)

Link to post
Share on other sites
To trochę kijowo, Może być tak że wyślą mi zepsute, zwrócę je i powiedzą że je zepsułem i nie oddadzą pieniędzy, nie wiem jak wy, ale ja nigdy przy kurierze nie otwieram paczki i nie testuje sprzętu, jak to się według sklepu chyba powinno robić w razie takich rzeczy .
Też nigdy nie otwieram chyba że paczka styrana bardzo. Jeśli jest ok a w środku coś nie tak to kontakt ze sprzedającym od razu, kurier raczej nie zawinił Wysłane z mojego Redmi Note 4 przy użyciu Tapatalka
Jeszcze nigdy nie miałem problemu ze zwrotem, a robiłem to dość często ;)Są sklepy, które sprzęty wypożyczają lub wysyłają egzemplarze pokazowe (sample)Wy od razu zakładacie z góry, co dany sklep oferuje, a jest jeszcze coś takiego, jak zwykłe dogadanie się ;) Wystarczy podpytać, napisać i będzie wszystko wiadomo.Czasem zwykły mail z zapytaniem o jakiś rabat może obniżyć cenę o 5-10% :)
Daj namiar na taki sklep, moze sie przydać. Tym bardziej ze pracuje w branży i z doswiadczenia wiem że 5-10% to często marży jest w przypadku elektroniki. I z wypozyczaniem tez kiepsko bo wez to sprzedaj potem z zarobkiemWysłane z mojego Redmi Note 4 przy użyciu Tapatalka
Link to post
Share on other sites

Jak kupowalem focale alpha 80 to pisałem pod sklepach i bez problemu znalazłem taki który dał 200zl rabatu mimo już i tak najtańszej ceny na rynku. Na aune też miałem rabat. Trzeba pytać jak się nie spyta człowiek to się nie dowie. Trzeba dzwonić i pytać jest kupa sklepów które wypożyczania sprzęt na od słuchawek po wzmaki i głośniki oczywiście wszystko za kaucja

Link to post
Share on other sites

 

 

Są sklepy, które sprzęty wypożyczają lub wysyłają egzemplarze pokazowe (sample)

 

 

 

jest kupa sklepów które wypożyczania sprzęt na od słuchawek po wzmaki i głośniki oczywiście wszystko za kaucja

 

Podajcie nazwy tych sklepów, skoro jest ich aż tak dużo.

Dwa razy pytałem o słuchawki na forum i jakoś nikt mi nie podpowiedział, że istnieje taka możliwość a teraz nagle jakiś wysyp sklepów, gdzie można wypożyczyć słuchawki do odsłuchu...

 

Jak już piałem, bardzo chętnie przetestuje jakieś senki.

Link to post
Share on other sites

Ja przesłuchałem kilka modeli słuchawek podrząd na Amazonie. Tyle że kupowałem je i odsyłałem po kilku dniach. Nie było żadnego problemu, nawet jak kupowałem używane (amazon sprzedaje i nowe i używane) a wysyłka zwrotna była darmowa. W ten sposób w miesiąc przewinęły się u mnie Status Audio OB-1, Lindy HF-100, Fostex T20RP MK3, Beyerdynamic DT990 Premium

Edytowane przez kombajn
Link to post
Share on other sites

 

 

Audiomagic mp3store może music expert

 

Z ciekawości zadzwonię.

 

 

 

co w danym sklepie maja w okolicy pewnie też masz jakieś sklepy

 

Niestety nie mam, same sieciówki typu media expert, neonet...

 

 

 

może jeszcze na za ciebie mam dzwonić i ci załatwić?

 

Nie, ale skoro piszesz, że jest "kupa sklepów które wypożyczania sprzęt", to wypadałoby napisać, które to sklepy a Ty podałeś raptem trzy i to z "może"...

 

Faktycznie kupa 2fsTe0o.png

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...